رونالدو؛ غايب بزرگ مراسم بهترين هاي فيفا
شماره خبر : 148230
رونالدو که در مراسم بهترين هاي سال يوفا شرکت نکرده بود، در مراسم The Best فيفا نيز غايب خواهد بود.

به نقل از مارکا، فردا در لندن قرار است مراسم بهترين هاي سال فيفا برگزار شود و دو روز پيش اعلام شد که ليونل مسي با وجود قرار نداشتن در ميان سه نامزد نهايي بهترين بازيکن سال در مراسم حاضر خواهد بود اما بر خلاف انتظارات، رونالدو در اين مراسم شرکت نمي کند.

 

 

 

 

 

مارکا در همين رابطه گزارش داد که دليل غيبت رونالدو کاملا ورزشي است. او امشب در ترکيب يوونتوس برابر فروزينونه به ميدان رفت و با به ثمر رساندن يک گل کمک کرد تيمش برنده ميدان شود(برتري 2-0). يووه چهارشنبه شب نيز بايد به ميدان برود و به همين دليل نه تنها رونالدو که هيچ بازيکن يوونتوس در مراسم گالا حاضر نخواهد بود.

 

چندي پيش رونالدو پس از آنکه مطلع شد مودريچ عنوان بهترين بازيکن سال يوفا را کسب کرده، به مراسم يوفا در موناکو نرفت و به آن شکل خشم خود را نشان داد. او به همراه مودريچ و صلاح نامزد کسب عنوان بهترين بازيکن سال فيفا است و گفته مي شود که اين جايزه به ستاره کروات رئال خواهد رسيد.

 

 

 

 

به اين ترتيب يک بار ديگر ملاقات دوباره پرز(رئيس باشگاه رئال) و رونالدو منتفي خواهد بود. پرز همراه مودريچ، واران، مارسلو، کورتوا و راموس فردا در مراسم فيفا حاضر مي شود.

ارسال در: دوشنبه 2 مهر ساعت 22:36 (1397/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن