سال نو با بازي ايران-برزيل در دوحه!
شماره خبر : 148229
تيم ملي در روزهاي پاياني سال سورپرايز ويژه‌اي براي هواداران خود دارد. ديدار با تيم ملي برزيل قطعا مهيج ترين اتفاقي است که مي تواند سال را براي هواداران تيم ملي به پايان برساند.

به احتمال فراوان حضور در يک تورنمنت هيجان انگيز از سوي تيم ملي ايران و ديدار برابر تيمي مانند تيم ملي برزيل، مي تواند پايان خوبي بر سال 97 باشد. سالي که ملي پوشان فوتبال ايران در آن با تيم هايي همچون اسپانيا و پرتغال روبرو شدند و دو تورنمنت مهم همچون جام جهاني و جام ملت هاي آسيا را پشت سر گذاشتند.

 

در روزهاي پاياني اسفندماه تورنمنتي چهار جانبه به ميزباني قطري ها برگزار خواهد شد که مسئولان فوتبال اين کشور از تيم ملي ايران نيز به عنوان يکي از چهار تيم حاضر در اين بازي ها دعوت به عمل آوردند.

 

 

هيجان انگيزترين نکته برگزاري اين تورنمنت، حضور تيم ملي برزيل به عنوان يکي از تيم هاي شرکت کننده در آن است و اين بدان معناست در صورتي که تيم ملي ايران تصميم به حضور در آن مسابقات را داشته باشد مي تواند براي دومين بار در 10 سال اخير برابر قدرت بزرگ فوتبال دنيا به ميدان برود. 

 

البته ذکر اين نکته نيز ضروري به نظر مي رسد که تاکنون مشخص نشده که تيم ملي ايران در اين تورنمنت حضور خواهد داشت يا خير، هرچند به نظر مي رسد در صورت رسمي شدن بازي ها و ارسال دعوت نامه رسمي، مسئولان فدراسيون فوتبال ايران مخالفتي با حضور تيم ملي در اين ديدارها نداشته باشند. 

 

 

اين دعوت در راستاي ارتباط دوستانه و خوب فدراسيون هاي فوتبال ايران و قطر بر مي گردد و به همين دليل احتمال فراوان ملي پوشان کشورمان در روزهاي منتهي به جام ملت هاي آسيا اردويي چند روزه را در کشور قطر و کمپ اسباير برگزار خواهند کرد. 

 

به غير سه تيم ملي برزيل و ايران و قطر، هنوز نامي از تيم چهارم حاضر در اين بازي ها به ميدان نيامده و مشخص نيست چه تيمي به عنوان ضلع چهارم در اين تورنمنت حضور خواهد يافت. ابهامي که در روزهاي پيش رو با انتخاب و تصميم قطري ها برطرف خواهد شد. 

 

 

 


در صورت محقق شدن اين تورنمنت و بازي تيم ملي ايران برابر برزيل، براي دومين بار در 10 سال اخير با قدرت بزرگ فوتبال دنيا روبرو خواهيم شد. براي اولين بار در سال 1389 در دوران سرمربيگري قطبي بازي را با سه گل به حريف واگذار کرديم. ديداري که کريم باقري نيز در آن به طور رسمي از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.

ارسال در: دوشنبه 2 مهر ساعت 22:18 (1397/7/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن