قرارداد کي‌روش تا پايان جام ملت‌ها تمديد شد
شماره خبر : 148224
رئيس فدراسيون فوتبال اعلام کرد قرارداد کي روش تا پايان جام ملت ها تمديد شده است.

به گزارش "روزنامه نود"، مهدي تاج رئيس فدراسيون فوتبال در جلسه با کميته رسانه ها اعلام کرد که قرارداد کارلوس کي روش به صورت رسمي تا پايان جام ملت ها تمديد شده است و کي روش در امارات نيز هدايت تيم ملي ايران را بر عهده خواهد داشت.


تاج در اين جلسه درباره جزييات قرارداد با کي روش صحبت هاي جالبي را مطرح کرد و گفت:  از ترکيه قرارداد را با ايشان قطعي کردم. ما همه چيز را با ايشان نهايي کرديم و اکنون نيز اين موضوع را رسمي کرديم.


رئيس فدراسيون فوتبال در ادامه به تشريح 4 شرط مهم کي روش براي تمديد قرارداد پرداخت و گفت:  4 تا شرط کي روش اما خيلي مهم است. يکي از شروط آن است که فدراسيون بايد استراتژي خود را حمايت از تيم ملي بداند و اين موضوع به اين معني نيست که از بقيه تيم ها حمايت نکند. اين حمايت به معني پشتيباني از تيم ملي است. دومين موضوع اين است که فدراسيون بايد تلاش کند بازي دوستانه و امکانات مناسب متناسب با رقبا داشته باشيم که اين حرف اشتباه و يا زياده خواهي نيست.


وي در ادامه خاطر نشان کرد: سومين موضوع نيز به پرداخت دستمزدها باز مي گردد که ما بايد در سر رسيد 7 روزه اين دستمزدها را پرداخت کنيم و اين تعهد را بايد انجام دهيم. چهارمين شرط نيز اين است که فدراسيون همچنين بايد متعهد شود که بدون مشکل مسائل مربوط به سرباز ها حل شود و آنها بتوانند تيم ايران را همراهي کنند.

ارسال در: يکشنبه 1 مهر ساعت 19:44 (1397/7/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن