نکونام - شفر؛ آنقدر داد زدند که خسته شدند!
شماره خبر : 148219
جذاب‌تر از اتفاقات داخل زمين ديدار نساجي و استقلال، جدال سرمربيان دو تيم براي فرياد زدن و اعتراض‌ها در کنار خط طولي جلب توجه مي‌کرد.

وينفرد شفر که دومين سال سرمربيگري در ليگ برتر ايران را تجربه مي‌کند، طي سال‌هاي 2005 تا 2009 در دوري الامارات هدايت تيم‌هاي الاهلي و العين را بر عهده داشت که در نخستين سال حضورش در فوتبال اين کشور، جواد نکونام هم براي دو تيم الوحده و الشارجه به ميدان رفت.

 

اين دو که 13 سال قبل در ليگ امارات با تيم‌هاي خود برابر هم قرار گرفته بودند، شب گذشته نيز مقابل هم ديدار داشتند که اين بار جواد نکونام نه به‌عنوان بازيکن، بلکه در قامت سرمربيگري نساجي مازندران رو در روي وينفرد شفر که روي نيمکت سرمربي استقلال بود، ايستاد.

 

نکونام به رسم مهمان‌نوازي و ميزباني در استاديوم شهيد وطني قائم‌شهر قبل از شروع مسابقه با استقلال به سمت وينفرد شفر رفت و برخورد گرمي با سرمربي 68 ساله آبي‌ها داشت ولي تقابل و مجادله‌هاي آنها بلافاصله بعد از به صدا در آمدن سوت آغاز مسابقه، شروع شد و سرمربيان دو تيم حتي بيشتر از بازيکنان داخل زمين، در کنار خط طولي جنب و جوش داشتند.

 

 

به دليل برخوردهاي زياد داخل زمين، سرمربي آلماني استقلال اعتراضات زيادي به نحوه قضاوت حسين زرگر، داور مسابقه داشت که همين مسئله در نيمه اول موجب واکنش فرزاد مجيدي، مدير تيم نساجي شد و او به دليل فريادهاي متوالي شفر به داور چهارم عنوان کرد تا به سرمربي آبي‌ها تذکر دهد.


نکونام که مثل شفر در اين فصل بارها به نحوه قضاوت داوران معترض بوده و به برخوردها و صحنه‌هاي بحث برانگيز داخل زمين واکنش نشان مي‌داده، در اوايل نيمه دوم به دليل معترض بودن شفر به قضاوت زرگر، براي ثانيه‌هاي به سمت داور چهارم رفت و او نيز به چنين اتفاقي انتقاد کرد.


سرمربيان نساجي و استقلال که از سوت آغاز تا پايان بازي، مدام با چهره‌هاي برافروخته، اشاره‌هاي دست و فريادهاي بلند به صحنه‌هاي داوري معترض بودند، بعد از پايان مسابقه با فروکش کردن عصبانيت‌شان به سمت تيم داوري که در ميانه زمين حضور داشتند، رفتند و پس از آن هم مثل قبل از شروع ديدار، گپ و گفت و برخورد گرمي با يکديگر داشتند.

 

عکس‌ها از: اميرحسين خيرخواه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال در: يکشنبه 1 مهر ساعت 11:32 (1397/7/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن