حاتم: داور اشتباه عجيبي انجام داد
شماره خبر : 148211
سرپرست تيم فوتبال سايپا گفت: داور اشتباه عجيبي انجام داد. سارفو مقابل چشم نيمکت نشينان سايپا توپ را زد و به همين دليل واکنش نشان داديم.

علي حاتم، سرپرست تيم فوتبال سايپا درباره برتري اين تيم مقابل نفت مسجد سليمان در هفته هفتم ليگ برتر بيان کرد: بازي خوبي بود و هر 2 تيم نمايش خوبي داشتند اما با اشتباه داور در اخراج ساموئل سارفو، شرايط ما به هم ريخت. با اين وجود از همان لحظه بچه هاي سايپا تلاش مضاعفي کردند و با برگشت به بازي، در اين ديدار پيروز شدند.

او درباره اينکه آيا باشگاه سايپا از رضا عادل داور مسابقه به کميته داوران شکايت مي کند يا خير، گفت: بارها نسبت به عملکرد داوران معترض شده و با ارسال نامه اي اين امر را پيگيري کرده ايم. امسال هم مي خواهيم خودمان را از نحوه قضاوت داوران دور کنيم اما به حدي اشتباهات محرز است که در شرايط سخت نمي توانيم خودمان را کنترل کنيم و درگير اين موضوع مي شويم. بدون شک با ارسال نامه اي به کميته داوران عملکرد ضعيف عادل را گزارش مي کنيم. خوشبختانه فريدون اصفهانيان و حسين عسگري هم در ورزشگاه حضور داشتند و اذعان کردند رضا عادل اشتباه کرده است.

حاتم درباره اعتراض هاي علي دايي به رضا عادل گفت: داور اشتباه عجيبي انجام داد. سارفو مقابل چشم نيمکت نشينان سايپا توپ را زد و به همين دليل واکنش نشان داديم. اگر شما هم خودتان را جاي علي دايي بگذاريد متوجه مي شويد کنترل کردنتان در آن لحظات سخت است.

سرپرست تيم سايپا درباره برنامه هاي اين باشگاه براي تقويت تيم در ليگ قهرمانان آسيا تصريح کرد: تيم خوب و جواني داريم که روز به روز بهتر مي شود. تمام تلاشمان را انجام مي دهيم و اگر علي دايي تشخيص دهد تيم سايپا تقويت مي شود.

ارسال در: يکشنبه 1 مهر ساعت 00:47 (1397/7/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن