گل محمدي: مشکلات مالي حل نشود، صدرنشيني از دست مي رود
شماره خبر : 148199
يحيي گل‌محمدي از اينکه مشکلات مالي تيم پديده برطرف نشده است، ابراز تأسف کرد و آن را مانعي براي تداوم صدرنشيني سرخپوشان دانست.

يحيي گل‌محمدي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش در برابر تراکتورسازي اظهار کرد: بايد مقابل تيمي پرمهره و باانگيزه به ميدان برويم. اين تيم توان و قدرت بالايي دارد و کار سختي داريم. اميدوارم بتوانيم بازي خوبي انجام دهيم و هواداران لذت ببرند.

وي افزود: همه هدف ما از ابتداي ليگ ارائه يک فوتبال خوب بوده که هوادار راضي از ورزشگاه به خانه بازگردد. اميدوارم در نهايت برنده باشيم.

گل‌محمدي در خصوص وضعيت مالي پديده گفت: هنوز خبر جديدي نبوده و امروز هم قرار بود پرداختي داشته‌باشيم اما اتفاقي نيافتاده و بخشي از سرحال نبودن من به همين موضوع مربوط است. ساعت 16 تمرين داريم و نمي‌دانم به بازيکنانم چه بگويم. صحبت کردن در خصوص اين قضيه اينقدر انجام شده که تا حدي لوث شده‌است. دوست داشتيم که اين اتفاق امروز مي‌افتاد و روحيه تيمم بالاتر مي‌رفت اما نشد. اميدوارم تا فردا حل شود.

وي افزود: نمي‌دانم واقعا شرايط به چه شکل پيش مي‌رود‌. اگر تا اينجا هم بالا آمده ايم به واسطه انگيزه‌ و شرف بازيکنانم بوده‌است‌. اگر غيرت بازيکنانم نبود اينجاي جدول نبوديم‌. شک ندارم که حتي اگر مشکلات حل نشود، بازيکنانم از جان مايه مي‌گذارند اما برايم سوال است که چرا اين مشکلات حل نمي‌شود. اميدوارم اين اتفاق بيافتد تا بازيکناني که با هزار اميد به مشهد آمدند و آينده‌دار هستند، با روحيه‌اي مضاعف کار خود را ادامه دهند.

وي تصريح کرد: واقعا حيف است حالا که تيم خوبي جمع و جور شده و مي‌تواند امسال نتايج خوبي کسب شود و مايه خوشحالي مردم مشهد باشيم، اينقدر راحت همه چيز را از دست بدهيم. شور و حال خوبي به وجود آمده و کاش مسوولان استاني و شهري نيم‌نگاهي به اين‌شور و حال داشته باشند.

گل‌محمدي در خصوص مصدومان و محرومان تيمش گفت: ناصحي را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم اما خوشبختانه محرومي نداريم.

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 17:18 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن