پس از آن اشک هاي دردناک، طوفان کريستيانو بازمي گردد!
شماره خبر : 148198
اختصاصي | کريستيانو رونالدو که در آستانه محروميتي سنگين از سوي يوفا در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا قرار دارد، در هفته پنجم سري آ ايتاليا به مصاف فروزينونه کالچيو خواهد رفت.

هفته گذشته براي کريستيانو رونالدو سرشار از تناقضات و اتفاقات خوب و بد بود! از يک سو دبل در رقابت هاي سري آ ايتاليا و از سويي ديگر اخراج و محروميت در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در گام نخست اين رقابت ها که دنيا در انتظار نمايش هاي دوباره او بود، روزي که اشک هاي کريستيانو پس از يورو 2016 دوباره ديده شد!

 

کريستيانو رونالدو
کريستيانو رونالدو

 

او فرياد مي زد که هيچ رفتاري مغاير با قوانين را صورت نداده است، امال فليکس بريش آلماني کارت را ديگر از جيبش خارج کرده بود و بازگشت از تصميمش امري غير قابل امکان بود تا قصه کريستيانو رونالدو در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا خيلي زودتر از آنچه که انتظارش مي رفت به پايان برسد!

 

کريستيانو رونالدو
کريستيانو رونالدو

 

در اين مقطع که يوونتوس سخت به دنبال کسب بازده از اين ستاره بزرگ است، او با روزهاي عجيبي روبرو شده است! عملا نگاه ها بر روي کريستيانو به حدي  متمرکز است که حتي ديگر او را از ارائه يک بازي ساده محروم کرده است! فشارهاي عجيبي بر روي يوونتوس و بيانکونري ها وارد مي شود که حتي برخي از بازيکنان اين تيم همانند داگلاس کاستا را از فرم طبيعي خود خارج کرده تا ورود فشارهاي غير طبيعي به ستارگان يووه کاملا قابل لمس باشد.

 

کريستيانو رونالدو
کريستيانو رونالدو

 

رونالدو اما هنوز فرصت اثبات خود را دارد! هفته پنجم سري آ ايتاليا براي او به منزله اثبات توانايي هايش خواهد بود، شايد يک پيروزي پر گل و شايد هم يک هتريک از او! کسي چه مي داند؟ اما اين ماجرا کاملا قابل اثبات است که پس از اشک هاي کريستيانو يک طوفان عظيم پديد خواهد آمد و او به شکلي غيرقابل باور آماده در ميايدن حاضر مي شود، اين طوفان احتمالا جان فروزينونه را خواهد گرفت، يووه حالا صاحب کريستيانو بي رحم واقعي است!

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 17:17 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن