نوجوانان ايران در قعر گروه c جام ملت ها
شماره خبر : 148187
ساعاتي بعد از شکست دو بر صفر ايران در برابر ويتنام ديگر ديدار اين گروه بين تيم هاي ويتنام و هند برگزار شد.

به گزارش "روزنامه نود"، تصور مي شد در اين ديدار تيم ويتنام پيروز ميدان لقب بگيرد. به اين خاطر که در سال هاي اخير در فوتبال پايه رشد قابل ملاحظه اي داشته است. چندي پيش و در بحرين تيم ملي جوانان اين کشور با کسب عنوان سومي مشترک به همراه ايران به جام جهاني زير 20 سال صعود کرد و تيم اميد اين کشور هم اخيرا در بازي هاي آسيايي ارايه گر نمايش هاي خوبي در برابر حريفان بود. هر چند به روي سکو نرفت. 


اما در اين ديدار هند با يک گل حريف را شکست داد تا پيش از ديدار با ايران روحيه بگيرد. حالا هند بعد از اندونزي 3 امتيازي ايستاده و البته هم امتياز اين تيم است. اين يعني صعود به مرحله يک چهارم نهايي و پيدا کردن بخت حضور در جام جهاني زير 17 سال در سال 2019. 


هند با اين رويا در برابر ايران صف آرايي مي کند و بي شک همه هم و غم خود را بکار مي گيرد تا از اين بازي سخت يک امتياز بگيرد.  حتما کادر فني اين تيم فيلم پيروزي اندونزي در برابر ايران را به شاگردان خود نشان خواهند داد تا آنها براي شکست ايران از بازيکنان اندونزي الهام بگيرند و اين کار ايران را سخت مي کند. 


مصاف ايران – هند دومين بازي دو تيم در مرحله گروهي جام ملت ها خواهد بود که روز دوشنبه دوم مهر ماه در مالزي برگزار مي شود. هم اکنون ايران به خاطر شکست با دو گل در قعر جدول قرار دارد. هر چند دو بازي ديگر فرصت دارد و مي تواند با کسب 6 امتياز شرايط خود را به طور کل تغيير دهد.

 

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 10:52 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن