نورپردازي ويژه‌ي آليانس براي ميزباني جام ملتها
شماره خبر : 148186
مسئولين استاديوم آليانس آره‌ناي مونيخ، استاديوم خانگي بايرن اعلام کردند با هدف کمک به پيروزي آلمان در رقابت براي کسب ميزباني رقابتهاي يورو 2024 در بازي‌هاي آينده‌ي بايرن نماي بيروني ورزشگاه را نورپردازي خواهند کرد.

به گزارش "روزنامه نود"، ترکيه و آلمان براي بدست آوردن امتياز ميزباني جام ملتهاي اروپاي 2024 تلاش زيادي کرده‌اند و تکليف کشور ميزبان تا چند روز ديگر از سوي يوفا مشخص خواهد شد. بايرن مونيخ از مدتها پيش به تيم نامزدي ميزباني آلمان کمک‌هاي زيادي کرده و فيليپ لام ستاره‌ي سابق اين باشگاه سفير آلمان در مذاکرات با يوفا بوده است.


حالا وبسايت باشگاه بايرن مونيخ با انتشار مطلبي از سوي مسئولين استاديوم خانگي‌اش، آليانس آره‌نا اعلام کرد:" به دليل حمايت از درخواست ميزباني آلمان براي جام ملتهاي 2024 نماي بيروني استاديوم آليانس آره‌نا در دو بازي بعدي بايرن مونيخ به صورت ويژه نورپردازي خواهد شد. با اينکه بايرن روز شنبه در زمين شالکه به ميدان مي‌رود ولي استاديوم آليانس آره‌نا در مونيخ خواهد درخشيد و در بازي بعدي مقابل آوگسبورگ هم همه شاهد يک نورپردازي و نورافشاني ويژه در آليانس خواهند بود".


باشگاه بايرن مونيخ هم اعلام کرد:" علاوه بر اقدامات ورزشگاه آليانس، در بازي‌هاي بعدي نماد جام ملتهاي 2024 روي آستين بازيکنان بايرن مونيخ و داوران حک خواهد شد. از اين گذشته همه‌ي تيم‌هاي بايرن مونيخ در رده‌هاي سني مختلف پيش از شروع بازي‌هاي خود با پلاکاردي که شعار جام ملتهاي 2024 بر روي آن نوشته شده عکس خواهند گرفت".


جام ملتهاي اروپا آخرين بار در سال 1988 در آلمان برگزار شده و جامعه‌ي فوتبال آلمان براي برگزاري دوباره‌ي اين رقابتها در خاک کشورش بسيج شده است

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 10:49 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن