کاميابي نيا:در جشن صعود حرفهايي زدند که دلم شکست
شماره خبر : 148182
هافبک دفاعي پرسپوليس عليرغم تمام مشکلاتي که تيمش درگير آن است از انگيزه‌اش براي دستيابي به قهرماني با توجه به تفکرات برانکو خبر مي‌دهد.

کمال کاميابي‌نيا تنها بازيکني بود که در پايان فصل عليرغم پيشنهاد خارجي ترجيح داد به کارش در جمع پرسپوليس ادامه دهد و اکنون از روياي بزرگي که در ذهن دارد درباره قهرماني آسيا صحبت مي‌کند؛ يک ماموريت غيرممکن و دور از انتظار که البته هافبک پرسپوليس با توجه به اينکه تيمش به دنبال روياهاي بزرگ است آن را ممکن مي‌داند.


کاميابي‌نيا در گفتگو با خبرنگار روزنامه نود درباره صعود به نيمه نهايي در جدالي هيجان انگيز و غيرقابل باور مقابل الدحيل اينطور صحبت‌هايش را شروع مي‌کند:

 

خدا را شکر که توانستيم بازي خوبي مقابل الدحيل به نمايش بگذاريم و در اين بين حمايت هواداران هم خيلي کمک کرد.  نيمه اول گل بدي  در شرايطي که بازي دست‌مان بود از روي ضربه ايستگاهي خورديم. بين دو نيمه  آقاي برانکو نکات خوبي گفت و خودمان را جمع کرديم و مهمتر اينکه  در دقايق خوبي به گل رسيديم. خدا را شکر که از اين مرحله صعود کرديم.


وي در ادامه درباره اينکه آيا با توجه به شرايط بازي از صعود نااميد شده بودند يا همچنان به بازگشت اميدوار بودند گفت: دقايق سختي بود و وقتي که يک گل عقب بوديم گفتم مگر مي‌شود سه گل بزنيم. اما در دقايق خوبي گل زديم و گل دوم را که دقيقه 75 زديم نگاهم فقط به اسکوربرد بود و اميد داشتيم و هر چقدر به دقايق پاياني نزديک مي‌شديم الدحيل از نظر بدني افت ‌کند و همين‌جا بود که هواداران ما نقش پررنگ خودشان را نشان دادندو سنگ تمام گذاشتند و توانستيم گل سوم را بزنيم و حتي بشار مي‌توانست گل چهارم را هم بزند.

 


کاميابي‌نيا اما در اين بازي يک اخطار بي‌مورد دريافت کرد تا غايب بازي برگشت باشد و تيمش با چالش بزرگ‌تري همراه شود. موضوعي که به انتقاد شديد هواداران اين تيم تبديل شده است، هافبک پرسپوليس در اينباره اينطور توضيح مي‌دهد: شما نگاه کنيد که من در شش بازي دور مقدماتي به طور کامل بازي کردم و کارتي نگرفتم. بازي رفت مقابل الجزيره کارت گرفتم و بازي برگشت هم به خاطر مصدوميت کتف بازي نکردم و اکنون کارت گرفتم. در آن شرايط بازيکن الدحيل از قصد و جلوي کمک داور با آرنج به زير چشمم کوبيد و هنوز هم آثار اين ضربه و کبودي آن روي چشمم قرار دارد. بعد خواست از من عذرخواهي کند که من خواستم دستش را پس بزنم که بدشانسي‌ام به او برخورد کرد.


وي با گلايه از کساني که بدون توجه به تلاش بازيکنان براي صعود به مرحله بعدي با حضور در صفحات مجازي به انتقاد و فحاشي در اين خصوص پرداختند گفت: يکسري که من اسم آنها را هواداران پرسپوليس نمي‌گذارم بعد از بازي کلمات نامربوطي به کار بردند. بجاي اينکه بعد از اين صعود به ما خسته نباشيد و تبريک بگويند يکسري چيزهايي مي‌گويند که دل آدم مي‌شکند.


هافبک پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا با توجه به محروميتش در بازي رفت مرحله نيمه نهايي نگران صعود سرخپوشان نيست و در واکنش به صحبت‌هاي سيدجلال حسيني که اتحاد بازيکنان را رمز صعود و موفقيت تيمشان مي‌داند گفت: الان سيامک نعمتي هم دوکارته شد اما اين هجمه روي او نيست اما نمي‌دانم چرا اين هجمه فقط روي من است. در بازي با نساجي بازيکن حريف 550 بار خطا کرد! اما چون من پرسپوليس بازي مي‌کنم و روي من زوم هستند اما اگر فيلم بازي را بدون غرض نگاه کنند مي‌بينندکه آبشک بيشتر از من خطا کرد اما يک جوري مانور مي‌دهند که من بايد اخراج شوم.

 

من کارت اولم را در شرايطي گرفتم که به داور بابت عملکردش اعتراض کردم. به او اعتراض کردم اما بخاطر اينکه جو را آرام کند به من کارت داد. با اين حال قبول دارم  بايد باهوش‌تر عمل کنم و مي‌دانم براي پرسپوليس بيشتر از اين زحمت بکشم. خدايي هم تا اين لحظه هر چه در توان داشتم براي تيم گذاشتم و يک ذره هم بعضي‌ها توهين مي‌کنند و مطمئنا هوادار واقعي پرسپوليس اين کار را نمي‌کند آن هم زماني که تمام تلاش‌مان را در اين شرايط سخت براي موفقيت و شادي آنها بکار مي‌بريم. حتي چند روز پيش که با علي آقا پروين صحبت مي‌کردم به من گفت از بازي‌ات لذت مي‌برم که با جان و دل بازي مي‌کني. اين سبک فوتبال من است و نمي‌شود عوضش کرد اما اين را بايد بيشتر  کار کنم تا کارت بي‌مورد نگيرم.

 

 

کاميابي‌نيا درباره بازي‌هاي فشرده اين تيم طي چند روز آينده گفت: شرايط تيم ما اينجوري است که تمرينات فشرده‌اي داريم و جوري تمرين مي‌کنيم که انگار مسابقه است و بدن بچه‌ها کاملا به اين موضوع عادت کرده است. فکر کنم اکنون در 15 روز سه بازي داريم و بايد تلاش کنيم تا حرفه‌اي زندگي کنيم، مصدوم نشويم و از تلاش بيشتري براي دستيابي به هدف سود ببريم.


وي ادامه داد: تمرينات پيش فصل ما در کرواسي بود که اکنون ثمره‌اش را خواهيم ديد و شرايط بدني مان خوب است و کادرفني هم برنامه‌ريزي خوبي خواهد کرد تا به نتيجه برسيم.


کاميابي‌نيا که در ابتداي فصل عليرغم پيشنهاد خارجي برخلاف ديگر بازيکنان قراردادش را تمديد کرد اکنون در پاسخ به اينکه آيا هواداران با توجه به اين مسائل بهتر نيست حمايت لازم را از او داشته باشند گفت: هواداران واقعي که هميشه از تيم و بازيکن حمايت مي‌کند تا با حفظ روحيه براي موفقيت بيشتر تلاش کنيم.  اين عده هم در فضاي مجازي کارهايي مي‌کنند که نه فقط من که ديگر بازيکنان هم خستگي به تن‌شان مي‌ماند. آقاي گرشاسبي هم در جريان پيشنهادم قرار داشت و من منت نمي‌گذارم هيچ وقت و خودم دوست داشتم بمانم. تيمي که از بچگي دوستش داشتم و با خيلي‌ها مشورت کردم. پول خوبي از پيشنهاد خارجي گيرم مي‌آمد اما با مشورت‌هايي که داشتم ماندني شدم. فکر کنم خير است و خدا را شکر هواداران هميشه مرا قبول داشتند و هميشه حمايت کردند و الان هم من تمام توانم را خواهم گذاشت.


کاميابي‌نيا اميدوار است غيبتش در بازي رفت را در بازي برگشت مقابل السد جبران کند و در اينباره مي‌گويد: صد در صد تمام تلاشم را خواهم کرد تا به اندازه هر دو بازي  براي تيمم موثر باشم.اکنون شايد خيريتي بود که اين بازي محروم باشم!


کمال کاميابي نيا در واکنش به اينکه هواداران پرسپوليس خاطره خوشي از خيريت محروميت ندارند گفت: نه، منظورم اين است که ان‌شاالله با اين محروميت بتوانم در مراحل بالاتر به تيمم کمک کنم و اميدوارم بتوانيم به مراحل بالاتر صعود کنيم. اميدوارم در قطر نتيجه خوبي بگيريم و در بازي برگشت هم در آزادي صعود کنيم. پرسپوليس پتانسيل اين را دارد که بتواند به فينال آسيا صعود کند. درست است که ديگر تيم‌ها هزينه زيادي براي موفقيت در اين رقابت‌ها کردند اما تيم ما هم پتانسيل خوب و در کنار آن برانکو را دارد. مديريت باشگاه هم سخت تلاش مي‌کند که بهترين امکانات را تامين کند تا بتوانيم در نهايت به موفقيت بزرگي برسيم و هواداران خوشحال شوند.

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 00:37 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن