عصبانيت شديد ” قلعه نويي ” از سوال يک خبرنگار : شما حق نداريد اين سؤال را بپرسيد!
شماره خبر : 148178
اظهارات اميرقلعه نويي در کنفرانس خبري پس از ديدار برابر فولادخوزستان

امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبري پس از ديدار برابر فولادخوزستان که با برتري 3 بر 1 طلايي پوشان همراه شد، در مورد اين بازي گفت:

در مورد بازي بايد بگويم به خود من خيلي فشار آمد و کلاً يکي از بازي‌هايي بود که به من خيلي فشار وارد شد.  تقريبا در اين بازي سپاهان گونه بازي کرديم، ولي هنوز با سپاهان مدنظر ما فاصله دارد.

وي ادامه داد:

تيم فولادخوزستان هم با برنامه بود و خوشحالم که بازي را کنترل کرديم ولي گلي که خورديم بچه گانه بود، هافبک دفاعي ما بايد آن نقطه را پوشش مي داد اما خوشحاليم که توانستيم بازي را ببريم و با اقتدار هم برديم ولي همچنان مشکل نگرش داريم و بعد از گل دوم کلي توپ لو داديم؛ در نيمه دوم باز خوب بوديم ولي بعد از گل سوم دوباره توپ لو مي داديم. خوشحالم که تماشاگران خوشحال رفتند از آنها تشکر مي کنم؛ انتظار داريم که طرفداران بيشتر بيايند و در بازي هاي بعدي ورزشگاه را پر کنند.

امير قلعه نويي در مورد پيروزي برابر فولاد که سه سال بود اتفاق نيفتاده بود، عنوان کرد:

خب همانطور که شما مي گوييد يک فشاري بود؛ فکر مي کنم سه سال بود که فولاد را نبرده بودند. در اين بازي اما فکر مي کنم طوري بازي کرديم که سه بار گل زديم و چند بار هم تماشاگران به احتمال گل بلند شدند. انتظار داشتيم هواداران بيشتر بيايند چون خوب بازي مي کنيم و تمام بازي هايي که يک طرف سپاهان بوده، خوب بوده است. فکر نمي کنم هيچ تيمي مثل ما بازي کند؛ تعصب رنگي را کنار بگذاريم هم همينطور است.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان در مورد تغيير نگرش بازيکنان سپاهان و اينکه چقدر اين پروسه طول خواهد کشيد، گفت:

يک خانه را دو ماهه خراب مي کنند و 5 ساله مي سازند؛ ما نمي توانيم در 6 بازي نگرش را تغيير دهيم. ولي خيلي بهتر شده؛ متري در اين خصوص وجود ندارد ولي فاصله داريم؛ اين بازي جزو بازي هاي خوب ما بود؛ بازي حذفي ما سه گل زديم ولي 70 دقيقه بي برنامه بوديم و با آن سپاهان مدنظرمان است فاصله داريم.

امير قلعه نويي در مورد داوري بيان کرد:

آقاي حيدري در ميان داوران خوب ما است و به نظرم کارش در نتيجه تاثيري نداشت بازي پارس را بايد 3 بر 1 مي برديم ولي اين بازي داوري در نتيجه تاثيري نداشت.

سرمربي سپاهان در زمان پاسخگويي به سؤالي مبني بر اينکه تيمش بعد از خوردن گل عقب مي‌کشد، مشکل در برخي تعويض‌هايي که انجام مي‌دهد و تيم را ناخودآگاه عقب مي‌برد، برافروخته شد و عنوان کرد:

شما حق نداريد اين سؤال را بپرسيد؛ اصلا از بازي بعد شما تعويض کنيد؛ من با اين تيم زندگي مي‌کنم و مي‌دانم چه زماني بايد تعويضي انجام بدهم و چه زماني اين کار را نکنم.

امير قلعه نويي اضافه کرد:

تيمي که روند رو به جلويي دارد و اشتباهي در زمين انجام نمي‌دهد، چرا بايد در ترکيب خود دست ببرد و تعويض انجام بدهد؟ وقتي تيم جلوست، ممکن است تعويضي کنيم که تيم به شرايط ايده‌آل برگردد. وقتي شرايط خوب است، چرا بايد تعويض کنيم و اصلا شما مي‌دانيد که فلسفه تعويض چيست؟ نمي‌دانيد که اينطور با من صحبت مي‌کنيد.

امير قلعه نويي تاکيد کرد:

به شما اين سؤال را گفته‌اند تا هميشه ديکته‌وار از من بپرسيد؛ ما در بازي قبلي بختيار را در دقيقه 30 تعويض کرديم تا تغيير آهنگ بازي دهيم و در اين مسابقه حامد بحيرايي را در دقيقه 45 از زمين بيرون کشيديم؛ کدام عقل سليمي مي‌يد تيمي که خوب گل مي‌زند و سه چهار موقعيت خوب هم داشته، بايد تعويض داشته باشد؟ وقتي روند حرکتي بازي خوب است که چند کرنر و ضربه ايستگاهي مي‌زنيم، يعني روندمان خوب است و مي‌دانم چه زماني تعويض انجام دهم.

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 23:50 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن