سيد علي، نامزد اول قضاوت دربي
شماره خبر : 148176
سيدمهدي سيدعلي داور 40 ساله فوتبال ايران، مهم ترين گزينه کميته داوران براي قضاوت دربي 88 است.

دربي پايتخت بين تيم هاي پرسپوليس و استقلال پنج شنبه هفته آينده برگزار خواهد شد. اين بازي همواره مهم ترين مسابقه ليگ ايران به حساب مي آيد اما اين بار باتوجه به داستان سوپرجام، حساسيت ويژه اي دارد و شايد قضاوت آن نيز پرحرف و حديث باشد. از اين رو کميته داوران قصد دارد با وسواس بيشتري قاضي اين بازي را انتخاب کند و گفته مي شود مهم ترين گزينه براي داوري در اين بازي، سيدمهدي سيدعلي است.

سيدعليِ 40 ساله در اين سال ها نشان داده که توانايي بالايي دارد. او بازي هاي مهمي چون فينال جام حذفي دو سال قبل بين نفت - تراکتورسازي را قضاوت کرد که کمترين اعتراض را از سوي هر دو تيم به همراه داشت. او از سال 88 در ليگ برتر قضاوت مي کند و با نزديک به يک دهه داوري در سطح اول فوتبال ايران، داور باتجربه اي به حساب مي آيد.

 

او که حالا گزينه اول کميته داوران است، پيش تر دربي تبريز بين تراکتورسازي - گسترش فولاد و دربي اهواز بين فولاد - استقلال خوزستان را قضاوت کرد و از آن ها سربلند بيرون آمد. شايد اکنون وقت آن است که اين داور 180 سانتي متري در بزرگ ترين بازي فوتبال ايران حاضر باشد.

سيد علي اين فصل در 3 بازي قضاوت کرده. ديدار نساجي - ذوب آهن در هفته اول، استقلال - تراکتورسازي در هفته سوم و فولاد - سايپا بازي هايي بوده اند که سيدعلي وظيفه بازي در آن ها را داشته و به گواه کارشناسان عملکرد خوبي را به ثبت رسانده است.

 

البته هنوز کميته داوران، قاضي رسمي شهرآورد فوتبال ايران را اعلام نکرده و بايد ديد در نهايت کدام داور، برگزيده خواهد شد.

ارسال در: شنبه 31 شهريور ساعت 22:18 (1397/6/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن