فيگو: زندگي بدون رونالدو هم جريان دارد
شماره خبر : 148156
اختصاصي | لوئيز فيگو ستاره سابق رئال مادريد و پرتغال اخراج رونالدو در بازي شب گذشته را ناعادلانه مي داند.

شب گذشته در چارچوب رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا اتفاقات جالبي رقم خورد که تمامي کارشناسان و فوتبالدوستان را به عکس العمل وا داشت. يکي از اين ستارگان و کارشناسان لوئيز فيگو بود که در مصاحبه اي پيرامون اين مسابقات اظهار داشت:

 

اخراج رونالدو؟

 

-

از ديد من داور بسيار سخت گيرانه عمل کرد و کريستيانو رونالدودر صحنه اي که آن اتفاقات رخ داد مستحق اخراج نبود هر چند که مشخص نيست داور چه چيزي ديده است اما از نظر دوربين هاي تلويزيوني و تصاويري آن چنان چيزي مشخص نبود که بتوان رونالدو را به آن دليل اخراج کرد.

-

 

رئال مادريد بدون رونالدو؟

 

-

با ديدن بازي اين رئال مشخص شد که زندگي بدون رونالدو هم براي آن ها جريان دارد. وقتي به مانند من طرفدار رئال باشي و ببيني که اينچنين بدون رونالدو مقابل تيم قدرتمند رم خودنمايي مي کنند بسيار خوشحال خواهيد شد و به آينده اميدوار خواهيد بود زيرا که رئال مدافع عنوان قهرماني است و تخصص حضور در ليگ قهرمانان را دارد. رئال هميشه اولويت خود را به قهرماني در اروپا اختصاص مي دهد و اين فصل هم اينطور است.

-

 

حضور رونالدو در ايتاليا؟

 

-

اين تجربه را من هم دارم اما اينگونه مقايسه ها کاملا اشتباه است. رونالدو يک اسطوره به تمام معنا است که در رئال مادريد به هر آنچه که خواست دست يافت اما بايد بدانيم که رئال با بازيکنان کنوني نيز به تاريخ سازي ادامه خواهد داد و بازيکناني را که در اختيار دارد هر کدام در دنياي فوتبال ستاره مي باشند.

-

 

گريزمان؟

 

-

او فصل بسيار فوق العاده اي را پشت سر گذاشت و توانست افتخارات فراواني را بدست آورد. آنتوان گريزمان يکي از بهترين هاي دنياي فوتبال است که کماکان به پيشرفت خواهد کرد.

 

لوئيز فيگو

ارسال در: جمعه 30 شهريور ساعت 00:08 (1397/6/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن