راکيتيچ: مسي درخششي فراتر از اين بازي خواهد داشت
شماره خبر : 148135
ايوان راکيتيچ، ستاره خط مياني بارسلونا به تمجيد از ليونل مسي پرداخت و مدعي شد که انتظاراتش از مسي فراتر از سه گلي است که شب گذشته به ثمر رساند.

به گزارش "روزنامه نود"، بارسا شب گذشته در نوکمپ ميزبان آيندهوون بود و توانست با درخشش ليونل مسي، کاپيتان خود و هت تريک او و همچنين تک گل عثمان دمبله، 3-0 پيروز ميدان شود. مسي چهل و هشتمين هت تريک خود در دوران حرفه اي فوتبالش و هشتمين هت تريک در چمپيونزليگ را به ثمر رساند که در اين رقابت ها رکورد به حساب مي‌آيد و پس از بازي، راکيتيچ به تمجيد از فوق ستاره آرژانتيني پرداخت.

 

 


هافبک کروات بارسا گفت:" پاهاي مسي استثنايي هستند و او باز هم با آنها گلهاي استثنايي زد. اميدوارم متوقف نشود و باز هم به اين روند ادامه دهد. اين بازي براي ما در ابتدا خيلي سخت بود که البته در چمپيونزليگ موضوعي طبيعي است و به خصوص اينکه اولين بازي مان بود. حريف خيلي با انگيزه بود و در ليگ هلند هم شروع خوبي داشته است. تلاش خوبي در زمين داشتيم ولي هنوز مي‌توانيم بهتر از اين باشيم.هميشه مي‌توان پيشرفت کرد و ما هم به جزئيات کوچک در تمام بازي ها توجه داريم. مي‌دانيم که اين صد در صد توان ما نبود. "

 


بارسا فصل گذشته توسط رم در مرحله يک چهارم نهايي حذف شد و راکيتيچ ادامه داد:" بازي ويژه اي بود و ما مي‌دانيم که در چند سال اخير در بهترين فرم خود نبوده ايم. بايد بهتر شويم و انگيزه مان را افزايش دهيم ولي همچنين مي‌خواهيم در ليگ و کوپا دل ري نيز بهترين نتايج را کسب کنيم."

ارسال در: چهارشنبه 28 شهريور ساعت 10:40 (1397/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن