قرارداد 4 ميليون يورويي انصاري‌فرد با ناتينگهام
شماره خبر : 148010
با توجه به فسخ قرارداد در آخرين روز نقل و انتقالات تابستاني ستاره ايراني با قراردادي آزاد در عين حال سنگين راهي چمپيون شيپ انگليس مي شود.

به گزارش "روزنامه نود"، کريم انصاري فرد با المپياکوس تا سال 2020 قرارداد داشت از همين رو باشگاه يوناني که دوست نداشت زير بار پرداخت دستمزد سنگين اين بازيکن برود خواسته مربي پرتغالي تيم را عملي کرد تا بعد از اين که با هيچ تيمي براي فروش ستاره ايراني به توافق نرسيد قرارداد اين بازيکن را مثل 5 بازيکن مازاد ديگر يک طرفه به صورت رايگان فسخ کرد.


انصاري فرد در شرايطي با اين فسخ قرارداد بازيکن آزاد قلمداد شد که با اين اتفاق توافق او با هر باشگاهي باعث مي شد تا تمام پول رد و بدل شده در اين قرارداد به جيب خود اين بازيکن برود. سايت osasuna1920 اسپانيا منتسب به باشگاه اوساسونا که يکي دو سالي با انصاري فرد همکاري داشت با اشاره به قطعي شدن انتقال ستاره ايران به چمپيون شيپ مدعي شد ارزش قرارداد جديد انصاري فرد رقمي بالغ بر 4 ميليون يورو خواهد بود.

 


اين سايت اسپانيايي نوشت:« جاه طلبي جديد انصاري فرد مهاجم سابق اوساسونا نه در يونان و المپياکوس بلکه در چمپيون شيپ انگليس و باشگاهي پرافتخار مثل ناتينگهام فارست خواهد بود که دو قهرماني اروپا در سال هاي 1979 و 1980 را در کارنامه دارد. انتقالي به ارزش 4 ميليون يورو که تجربه اي جديد و هيجان انگيز براي انصاري فرد خواهد بود».


در عين حال سايت ناتيگهام پست نيز با اشاره به اين که سران باشگاه در انتظار ورود کريم انصاري فرد به جزيره براي انجام مراحل نهايي عقد قرارداد هستند مدعي شد ستاره ملي پوش ايراني ممکن است روز شنبه براي اولين بار با پيراهن سرخ ناتينگهام در پايتخت ولز مقابل سوانزي سيتي به ميدان برود.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:39 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن