بازتاب بزرگترين شکست تاريخ کرواسي در رسانه‌ها
شماره خبر : 148007
در جريان ديدار تيمهاي ملي اسپانيا و کرواسي در رقابتهاي ليگ ملتهاي اروپا، اسپانيا با نتيجه‌ي 6-0 به پيروزي رسيد تا کرواسي، نايب‌قهرمان دنيا سنگين‌ترين شکست تاريخ خود را تجربه کند.

به گزارش "روزنامه نود"، روزنامه‌ي وچرني‌ليست کرواسي بعد از شکست سنگين کرواتها به بررسي مطالب رسانه‌هاي ورزشي ديگر کشورهاي اروپايي درباره‌ي اين بازي پرداخت. به گزارش اين روزنامه‌ي کروات، ديلي‌ميل تندترين انتقاد را به تيم ملي کرواسي وارد کرده و در مطلبي نوشت:" کرواسي با شکست سنگين در مقابل اسپانياي انريکه نشان داد که ما انگليسي‌ها در روسيه بايد فينال را در مقابل فرانسه برگزار مي‌کرديم نه آنها".

 

ديلي‌ميل در ادامه نوشت:" اسپانيا در يک بازي درخشان، نايب‌قهرمان جام جهاني را در هم شکست و با شش گل به پيروزي رسيد تا نشان دهد بازي در فينال جام جهاني روسيه حق ما بود نه آنها".

 


در انگليس، روزنامه‌ي ميرر هم با اشاره به شکست سنگين کرواسي تيتر زد:" اسپانيا به کرواسي درس تواضع داد". ميرر در ادامه نوشت:" کرواسي تنها چند ماه بعد از بازي کردن در فينال جام جهاني، در اولين ديدار رسمي خود، سنگين‌ترين شکست تيم ملي‌اش در تاريخ اين کشور را تجربه کرد".


روزنامه‌ي مارکاي اسپانيا هم درباره‌ي اين بازي نوشت:" کرواسي تنها سايه‌اي از تيمي بود که در جام جهاني روسيه تا فينال پيش رفت. بيشتر از همه‌ي گلهاي اين بازي، ضربه‌ي سر راموس که گل پنجم اسپانيا را وارد دروازه‌ي کرواسي کرد به دل هواداران اسپانيايي نشست".


موندو دپورتيوو ديگر روزنامه‌ي معتبر ورزشي اسپانيا هم به شکست سنگين کرواسي پرداخته و مدعي شد که لاروخا نايب‌قهرمان جام جهاني را در هم کوبيد.
فرانس‌پرس هم با انتشار گزارشي در اين باره نوشت:" کرواسي که در جام جهاني روسيه درخشان ظاهر شده بود با شکست ديشب هوادارانش را نسبت به آينده‌ي اين تيم در رقابتهاي ليگ ملتهاي اروپا بدبين کرد".

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:31 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن