احمدوف: ايران خيلي بهتر از ازبکستان بود
شماره خبر : 148006
کاپيتان سرشناس ازبکستان با اعتراف به اين که برد حق ايران بود مدعي شد طرفداران بايد به مربي آرژانتيني فرصت بدهند تا برنامه ها و ايده هاي خود را پياده کند.

به گزارش "روزنامه نود"، از نسل طلايي فوتبال ازبکستان تنها يکي دو بازيکن باقي مانده که يکي از آنها عادل احمدوف است. بازيکني که پيراهن شانگهاي را برتن مي کند و به عنوان کاپيتان ازبک ها اميد اصلي طرفداران اين تيم در زمين قلمداد مي شود.


احمدوف که ديشب يکي از مردان اصلي ازبکستان مقابل ايران بود در خصوص اين شکست گفت:« ايران خيلي بهتر از ما بود از همين رو برد حق آنها بود تا ما از اين شکست درس هاي بزرگي براي آينده بگيريم، درس هايي که مي تواند زمينه موفقيت تيم پوست انداخته ازبکستان در جام ملت ها شود».


او ادامه داد:« ايران با مربي بزرگي که دارد بعد از نمايش خوب در جام جهاني 2018 خود را براي قهرماني آسيا آماده مي کند از همين رو رويارويي با چنين تيم هايي مي تواند براي جوانان ازبکستان درس و تجربه بسيار خوبي باشد. البته ما در کنار اين بازي ها بايد بر تلاش خود بيافزاييم تا بتوانيم به سطح چنين تيم هايي برسيم».


احمدوف در ادامه با حمايت از حضور مربي آرژانتيني در تاشکند تصريح کرد:« به نظرم هکتور کوپر يکي از بهترين انتخاب هاي ممکن براي رهبري ازبکستان بود و بايد به او فرصت داد تا ايده هايش را در تيم پياده کند. ما مقابل سوريه متوقف شديم و به ايران باختيم اما اين دليل نمي شود که از کوپر نااميد شويم چون او تنها دو هفته با تيم کار کرده و هنوز نتوانسته ايده هايش را به تيم تحميل کند. به نظرم با کوپر مي توانيم در جام ملت هاي آسيا يکي از تيم هاي مدعي و سطح بالا باشيم».


عادل احمدوف به عنوان يکي از گران ترين بازيکنان آسيا زمستان سال گذشته با قراردادي شش ميليون يورويي از کراسنودار روسيه راهي شانگهاي چين شد تا از او به عنوان گران ترين بازيکن تاريخ آسياي ميانه و ازبکستان نام برده شود.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:29 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن