کي‌روش: شايد بازيکنان بيشتري را از دست بدهيم!
شماره خبر : 148005
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران نسبت به برخي اظهارات عليه تيم ملي و بازيکنانش واکنش نشان داد.

به گزارش روزنامه نود ، کارلوس کي روش بعد از ديدار با ازبکستان در گفت و گو با سايت فدراسيون فوتبال عنوان کرد: مي دانم که به صورت رسمي سرمربي تيم ملي ايران نيستم، ولي به عنوان يک مربي وظيفه خود مي‌دانم که توجه رئيس فدراسيون فوتبال، اعضاي هيات رئيسه فدراسيون و مسئولين ورزش را به اين مساله جلب کنم که ما بايد بر حملاتي که به صورت سيستماتيک به سمت تيم ملي انجام مي شود، نقطه پاياني را بگذاريم.


وي در ادامه تاکيد کرد: بايد جلوي اينگونه حملات سيستماتيک هم اکنون گرفته شود و من يکبار ديگر از رياست و اعضاي فدراسيون درخواست مي کنم که از اينگونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند ميان نسل جوان ما به صورت سيستماتيک تفرقه بياندازند جلوگيري کنند. همه مطلع هستيم که در شرايط دشواري نه تنها در تيم ملي بلکه در کشور هستيم و ما نيازي به اينگونه صحبت‌هاي زشت و تمسخر آميز نداريم و دقيقا در لحظه اي که نياز به اتحاد بيشتر و در کنار هم بودن بيشتري داريم نبايد اينگونه صحبتها و حرفها مطرح بشود.


کي روش در ادامه بيان کرد: مطرح کردن اينگونه صحبتها به هيچ عنوان قابل پذيرش نيست و هدف آن بازيکنان تيم ملي و خود تيم ملي فوتبال است که به هيچ عنوان قابل قبول و داراي وجاهت نيست. چرا که اينگونه شرايط به اين موضوع منتهي مي شود که ما ريسک و احتمال اينکه بازيکنان بيشتري را از دست بدهيم و تيم ملي لطمه بخورد، بيشتر شده و شرايطي هم که براي بازيکني مانند سردار آزمون بوجود آمده بايد حل شود.

 


وي در ادامه اظهار داشت: اين يک مساله بسيار فوري، جدي و خطرناکي است براي اينکه اگر بخواهيم روحيه و اتحاد تيم ملي را حفظ کنيم، نبايد به اينگونه صحبتهاي تفرقه آميز و صحبتهايي که تنها براي بوجود آوردن دو دستگي و لطمه زدن به تيم ملي مطرح مي شود، بي تفاوت باشيم.


کي روش در پايان افزود: مي دانم شايد برخي افراد بگويند که من پايم را فراتر از حوزه مسئوليتم مي گذارم بخاطر اينکه در حال حاضر به صورت رسمي سرمربي تيم ملي ايران نيستم اما وقتي با افرادي که قصد دارند به صورت مستقيم به منافع تيم ملي ايران لطمه وارد مي کنند مواجه مي شويم، اين امري کاملا غير قابل قبول است.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:27 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن