بعد از جام ملت‌ها همکاري با کي روش بايد خاتمه يابد
شماره خبر : 148003
پيشکسوت فوتبال ايران گفت: باخت مقابل تيم‌هاي بزرگ اشکالي ندارد و بايد نقاط ضعف را در اين بازي‌ها شناسايي و برطرف کرد بنابراين بازي با تيم‌هايي همچون ازبکستات دردي از تيم ملي دوا نمي‌کند.

حميد درخشان در خصوص بازي شب گذشته تيم ملي فوتبال برابر ازبکستاناظهار داشت: اين اولين بازي تيم ملي بعد از جام جهاني فوتبال بود و براي شروع بازي بدي نبود اما ما بايد تيم ملي بازي‌هاي تدارکاتي بيشتر و با تيم‌هاي قوي‌تري انجام دهد.وي افزود: کادر فني بايد اشکالات تيم ملي را مرتفع کند تا با آمادگي کامل راهي جام ملت‌ها شود. مشکلاتي در خط حمله وجود دارد و تيم ملي نياز به بازسازي در بخش‌هايي دارد. تيم ملي نبايد در جام ملت‌ها دفاعي بازي‌کند و اگر تيم ما در رده‌بندي فيفا در آسيا اول است پس بايد در زمين بازي هم تيم اول آسيا باشد. بايد فوتبال رو به جلو بازي کنيم و نياز به هماهنگي بيشتري بين بازيکنان تيم ملي در اين زمينه وجود دارد.

پيشکسوت فوتبال ايران در مورد بازي‌هاي تدارکاتي تيم ملي تصريح کرد: در بازي با ازبکستان با کار انفرادي به گل رسيديم و بايد اين کار در تيم ملي زياد انجام شود. اگر مي‌خواهيم تغييرات زيادي در تيم ملي داشته باشيم با اين حريفان نمي‌توان کاري از پيش برد. باخت مقابل تيم‌هاي بزرگ اشکالي ندارد و بايد نقاط ضعف را در اين بازي‌ها شناسايي و برطرف کرد بنابراين بازي با تيم‌هايي همچون ازبکستات دردي از تيم ملي دوا نمي‌کند.


درخشان در مورد حضور کي‌روش به عنوان سرمربي تيم ملي اظهار داشت: يک مربي مي‌تواند در 3 سال، کار فني در تيم ملي انجام دهد و کي روش حدود 7 سال سرمربي تيم ملي ايران بوده است و فقط در اصلاح ساختار دفاعي تيم عملکرد خوبي داشته است. ما در دو جام جهاني حضور داشتيم و جز دفاع کردن کاري نکرديم و در نهايت هم حذف شديم. با آمدن مربي خارجي بايد نوع فوتبال تغيير کند و چيزي به فوتبال اضافه شود، اما چيزي به فوتبال ايران اضافه نشده و هر چيزي بوده فقط روي تعصب، غيرت و تلاش بازيکنان بوده است.

وي درپايان خاطرنشان کرد: کي‌روش بازيکنان خود را از قبل انتخاب کرده و ديگر بازيکني از ليگ نمي‌گيرد و در مجموع بهتر است بعد از جام ملت‌ها ادامه کار با اين مربي خاتمه يابد.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:14 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن