الدحيل دنبال رکوردشکني باشکست پرسپوليس درآزادي
شماره خبر : 148002
تيم الدحيل قطر اگر بتواند در تهران، پرسپوليس را شکست دهد يک رکورد جديد را در تاريخ ليگ قهرمانان آسيا به نام خود به ثبت خواهد رساند.

به نقل از  الراي، الدحيل خود را آماده ديدار برگشت برابر تيم فوتبال پرسپوليس در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا مي‌کند. اين ديدار در حالي برگزار مي‌شود که تيم قطري توانست در ديدار رفت با يک گل پرسپوليس را از  پيش رو بر دارد.سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشي از خيز الدحيل براي ثبت يک رکورد جديد در ليگ قهرمانان آسيا سخن به ميان آورد و اين ديدار را مهم‌ترين و خطرناک‌ترين بازي براي تيم قطري معرفي کرد.

الدحيل در حالي پاي به اين ديدار مي‌گذارد که پيش از اين 9 پيروزي پياپي را به دست آورده است و تنها تيمي به همراه اولسان کره است که توانسته 9 پيروزي پياپي را در ليگ قهرمانان آسيا به ثبت برساند.اين تيم قطري به دنبال ثبت يک رکورد جديد در ليگ قهرمانان آسيا است و اگر بتواند پرسپوليس را در آزادي شکست دهد تنها تيمي در تاريخ ليگ قهرمانان لقب مي‌گيرد که توانسته 10 پيروزي پياپي را به ثبت برساند.

سرمربي تونسي، الدحيل امروز (چهارشنبه) را به بازيکنان تيمش استراحت خواهد داد و فردا با بازگشت بازيکنان ملي پوش تمرينات رسمي اين تيم براي ديدار برابر تيم فوتبال پرسپوليس آغاز خواهد شد. کاروان اين تيم قطري قرار است که شنبه وارد تهران شود تا خود را آماده ديدار دوشنبه شب کند.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:13 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن