شاگردان برانکو؛ پسرفت در حمله پيشرفت در دفاع!
شماره خبر : 148001
حتي در صورتي که تيم فوتبال پرسپوليس امشب موفق به شکست دادن نساجي شود، باز هم عملکردش نسبت به فصل گذشته‌اش ضعيف تر خواهد بود.

تيم فوتبال پرسپوليس امشب و در چارچوب هفته ششم رقابتهاي ليگ برتر ميزبان نساجي است. ديدار بين سرخپوشان تهران و قائمشهر براي نخستين بار در تاريخ رقابتهاي ليگ برتر اتفاق مي‌افتد. اين دو تيم در حالي امشب به مصاف هم مي‌روند که پرسپوليس از 5 بازي با 9 امتياز پس از پديده، سپاهان و سايپا در رده چهارم و نساجي با 5 امتياز در رده سيزدهم جدول قرار دارند. 

مقايسه عملکرد تيم پرسپوليس در اين فصل نسبت به فصل گذشته نشان مي‌دهد که شاگردان برانکو حداقل از نظر نتيجه و کسب امتياز نسبت به فصل گذشته عملکرد ضعيف تري دارند. سرخپوشان فصل گذشته و در پايان هفته ششم با 4 پيروزي، يک مساوي و يک شکست، 11 گل زده، 3 گل خورده و با 13 امتياز پس از پارس جنوبي در رده دوم جدول قرار داشتند. 

پرسپوليس در صورت غلبه بر نساجي به امتياز 12 مي‌رسد که در مقايسه با فصل گذشته در همين هفته يک امتياز کمتر مي‌شود. ضمن اين که عملکرد خط حمله سرخپوشان در اين فصل نسبت به فصل گذشته افت زيادي داشته است. پرسپولس تنها در صورتي که امشب 8 گل به نساجي بزند عملکرد خط حمله‌اش نسبت به فصل گذشته در همين هفته بهتر خواهد شد که اين موضوع بسيار بعيد است.

اما  تيم تحت رهبري برانکو در امور دفاعي پيشرفت کرده است. سرخپوشان فصل گذشته و در پايان هفته پنجم 2 گل خورده بودند که در اين فصل در تعداد مشابه بازي تنها يک بار گل خورده‌اند.

دو تيم پرسپوليس و نساجي قائمشهر از هفته ششم ليگ برتر از ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه آزادي به مصاف هم مي‌روند.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 08:07 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن