بارسلونا- پوگبا؛ جانشيني براي ليونل مسي!
شماره خبر : 147995
برنامه جذب پل پوگبا براي بارسلونا با نگاهي به آينده و در دراز مدت خواهد بود.

به گزارش "روزنامه نود"، در اواخر تابستان اخبار زيادي در مورد تمايل بارسلونا به جذب پل پوگبا، هافبک فرانسوي منچستريونايتد مطرح شد اما زمان کوتاه و عدم امکان براي يافتن جانشين وي توسط شياطين سرخ باعث شد اين انتقال فعلا منتفي شود.

 

اما طبق ادعاي آ.اس، جذب پل پوگبا يک برنامه بلند مدت براي بارسلوناست و آنها ستاره فرانسوي را به عنوان جانشين احتمالي براي کاپيتان ليونل مسي در نظر گرفته اند. اگرچه پست اين 2 بازيکن هرگز يکي نيست، اما در مقطع جدايي مسي بارسا تنها با در اختيار داشتن يک ترکيب باکيفيت مي تواند تبعات اين اتفاق را به حداقل برساند.

 

 

کاتالان ها مي دانند که بايد از همين حالا برنامه ريزي براي خروج احتمالي ليونل مسي را آغاز کنند و قصد دارند با جذب بازيکنان بزرگ، خلا نبود ستاره آرژانتيني در سالهاي آتي را پر کنند.

 

رابطه ژوزه مورينيو و پل پوگبا در ماه هاي اخير به وخامت گراييده و ستاره فرانسوي زير نظر آقاي خاص نمي تواند نمايش هاي خوبي همانند روزهاي حضور در جام جهاني ارائه دهد.

 

از آن سو با بالا رفتن سن سرخيو بوسکتس و ايوان راکيتيچ، بلوگرانا بايد از همين حالا به دنبال يافتن جانشيني براي آنها باشد و با توجه به علاقه پوگبا به جدايي، حالا بهترين فرصت براي بارسا فرا رسيده است.

 

مديران بارسا مي دانند براي تامين مبلغ سنگين جذب پوگبا ابتدا بايد چند بازيکن را به فروش برسانند و جدايي بازيکناني چون لوکاس دينيه، آلکاسر و در آينده آندره گومس و ديگران، در همين مسير بوده است. بارسا قصد دارد اين پروسه در نهايت آرامش و به دور از جنجال دنبال شود اما در انتها مسير ستاره 26 ساله از نوکمپ خواهد گذشت.

ارسال در: چهارشنبه 21 شهريور ساعت 00:32 (1397/6/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن