خشن ترين بازيکنان جهان فوتبال معرفي شدند
شماره خبر : 147992
نگاهي به پنج بازيکن خشن دنياي فوتبال ؛ از لوئيس سوارز تا مروان فليني

فوتبال هميشه در کنار بازيکنان آرام و بي حاشيه، بازيکنان خشني نيز داشته است. پسران بدي که با عملکرد خود مقابل رقيب بدن هواداران را به لرزه درمي آورند و گاه نيز به هيجان بازي مي افزايند.
اگرچه معمولا چنين چهره هايي در جهان فوتبال چندان محبوب نيستند اما گاه برخي از بهترين فوتباليست ها در اين گروه جاي مي گيرند و شما چاره اي جز هواداري از آنان با وجود دانستن خشونتشان نداريد.
حتما شما نيز داستان هايي پيرامون اين بازيکنان و اينکه مي توانند براي پيروزي و موفقيت دست به چه کارهاي خشن و نسنجيده اي در زمين بازي بزنند شنيده ايد.
در اين مقاله به معرفي چند مورد از خشن ترين بازيکنان جهان فوتبال مي پردازيم.

1? لوئيس سوارز
لوئيس سوارز مهاجم باشگاه بارسلونا تا به حال چندين بار به علت خشونت بيش از حد در ميدان بازي سوژه ي خبرها شده است. يکي از شديدترين خشونت هاي او به جام جهاني 2014 و بازي اروگوئه در برابر ايتاليا بازمي گردد. در آن ديدار سوارز، مدافع لاجوردي ها يعني کيليني را گاز گرفت تا براي چندين روز اين ماجرا تيتر روزنامه هاي ورزشي جهان شود.
البته اين اولين باري نبود که سوارز يکي از بازيکنان تيم حريف را گاز مي گرفت؛ او دو بار ديگر نيز در ليگ هلند و ليگ جزيره انگليس اين کار ناپسند را انجام داده بود!

2? مروان فليني
مي دانيد يکي از راه هايي که بدانيد بازيکني خشن است يا خير چيست؟ اين است که مصاحبه هاي آن فرد را در حالي بشنويد که مدام خشونت و کارهاي ناپسند خود را انکار مي کند!
اين دقيقا کاري است که فليني انجام داده است. او در ديدار ليگ اروپا که ميان يونايتد و ليورپول برگزار شد دو خطاي بسيار شديد مرتکب شد. حتي خطاهاي او به قدري داور اين ديدار يعني هوارد وب را خشمگين کرد که پس از اخطار دادن به او، اين بازيکن را گردن کلفت خطاب کرد!
با اين حال او عقيده دارد که کار اشتباهي انجام نداده است و به دنبال آسيب رساندن به کسي نبوده است.

3? ولکان دميرل
ولکان دميرل دروازه بان باشگاه فنرباغچه و سنگربان اسبق تيم ملي ترکيه از ديگر بازيکنان اين ليست است که هميشه با بازيکنان حريف درگير مي شود.
وي که در سال 2008 دروازه بان اول ترکيه بود به علت خطاي خشني که در آخرين ديدار گروهي بر روي يان کولر مرتکب شد از زمين اخراج شد.
او در باشگاه فنرباغچه نيز با زانو بر روي يکي از بازيکنان خطاي شديدي انجام داد و در نهايت به علت ستيز با يکي از هواداران از تيم ملي ترکيه اخراج شد.

4? پپه
گرچه پپه بازيکن پرافتخاري است و با رئال مادريد بارها به قهرماني رسيده است و همراه با تيم ملي پرتغال نيز قهرمان رقابت هاي يورو شده است اما هميشه به سبب مشکلات انضباطي و خشونت مورد انتقاد بوده است.
او خشن ترين فرد حاضر در لاليگا است و خصوصا مي توان خشونت را در بازي او در برابر بارسلونا مشاهده کرد. وي حتي در ال کلاسيکو سال 2012 به عمد با پا روي دست ليونل مسي رفت.
وي همچنين در ديداري در برابر ختافه پس از ارتکاب خطا، سخنان رکيکي خطاب به رقيب به زبان آورد که سبب شد به عنوان مجازات از حضور در ده بازي محروم شود.

5? ديگو کاستا
اين بازيکن در سال 2015 لقب منفورترين بازيکن را گرفت. او توانايي زيادي در تحريک کردن بازيکنان حريف دارد. با اين وجود اين مهاجم اسپانيايي اغلب از ديد داوران در امان مي ماند.
وي همچنين در ديداري به علت انجام خطا بر روي امره جان و مارتين اسکرتل از حضور در سه بازي محروم شد.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 23:11 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن