کي روش: هنوز قرارداد امضا نکرده ام!
شماره خبر : 147991
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: دو تيم بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتند.

  کارلوس کي‌روش در نشست خبري بعد از بازي با ازبکستان که منجر به برتري تيم ملي شد، اظهار داشت: بازي امروز بسيار خوب بود. هر دو تيم خوب بازي کردند من به هر دو تيم بابت چنين بازي تبريک مي‌گويم.

وي افزود: نتيجه در بازي امروز مهم نبود. با اين حال اين بازي بسيار جالب بود. اين مسابقه آماده سازي براي بازي‌هاي آينده خواهد بود.

کي‌روش در خصوص قراردادش با تيم ملي ايران و شانس قهرماني ايران در اين مسابقات تاکيد کرد: همه تيم ها مثل کره جنوبي، ژاپن، استراليا، قطر و همين ازبکستان در مسير آماده سازي و در حال تلاش براي قهرماني هستند و اين شانس را دارند و در حال تلاش هستند. من يک توافق مردانه با فدراسيون فوتبال ايران دارم و سه ماه منتظر هستم تا شرايط مورد نطر در مسير آماده سازي برآورده شود. من منتظر هستم تا پاسخ مسئولين را در اين راستا بشنوم. اما در اين کنفرانس نبايد مزاحم دوستانمان در رسانه ها و فدراسيون فوتبال ازبکستان شويم و در مورد اين موضوع داخلي که مربوط به خانه مان است صحبت کنيم.

وي در خصوص اينکه تيم ملي ازبکستان در اين ديدار خوب بازي نکرد گفت: زمان حضور کوپر براي پيوستن به تيم شما يک ماه بوده است. شما بايد به مربي اعتماد کنيد. تيم شما به آرامي شروع به رشد مي کند.

سرمربي تيم ملي در خصوص عملکرد تيم ملي فوتبال ايران در اين چند سال اخير گفت: قبل از جام جهاني، تاکتيک هاي ما متفاوت بود. پس از جام جهاني گذشته تاکتيک هاي‌مان را تغيير داديم. جام ملت‌هاي آسيا و جام جهاني متفاوت هستند. ما اين فرصت را براي جوانان فراهم کرديم که از آنها بازي بگيريم و به آنها ميدان بدهيم.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 23:08 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن