ازبکستان 0_1 ايران؛ پيروزي سخت شاگردان کي روش مقابل ازبک ها
شماره خبر : 147990
اختصاصي | تيم ملي کشورمان در ديداري دوستانه از سد ازبکستان عبور کرد.

تيم ملي کشورمان در اولين ديدار دوستانه خود در راستاي آماده سازي براي جام ملت هاي آسيا 2019 از ساعت 19:30 در تاشکند به مصاف ازبکستان رفت که اين ديدار در نهايت با برتري خفيف شاگردان کي روش به پايان رسيد.
 

ترکيب ايران

امير عابدزاده، پور علي گنجي، مجيد حسيني، وريا غفوري، سعيد عزت الهي، ميلاد محمدي، اميد ابراهيمي، اشکان دژاگه، علي قلي زاده، عليرضا جهانبخش و کريم انصاري‌ فرد

 

ترکيب ازبکستان
سويونوف، دنيسوف، اسماعيلوف، توختاخوجائف، سايفيو، اخمدوف، شکروف، شموردوف، بيک مائف، رشيدوف، عبدوخوليکوف

تيم ملي ايران
تيم ملي ازبکستان


نيمه اول اين ديدار خيلي سرد و کسل کننده دنبال شد، با وجود اين که در ترکيب تيم ملي کشورمان بازيکنان شاخصي قرار داشت، شاگردان کي روش در نيمه اول عملکرد خوبي نداشتند و اين تيم ميزبان بود که در يکي - دو موقعيت خطر ساز  شدند.

اما تعويض هاي سرمربي پرتغالي در نيمه دوم کار ساز بود، کي روش با به زمين فرستادن نفراتي چون طارمي و ترابي ابتکار عمل را در دست گرفت و بازيکنان ايراني با تکنيک بالاي خود نبض بازي را در دست گرفتند. در آن سوي ميدان نيز شاگردان کوپر با يارگيري هايي عالي زوند بازي را براي ملي پوشان کشورمان سخت کرده بودند.

ازبکستان - ايران
ازبکستان - ايران


در دقيقه 67 بازي حرکت عالي قلي زاده با پاس فوق العاده سعيد عزت اللهي براي ترابي همراه بود تا اين بازيکن جوان بتواند گل اول بازي را به ثمر برساند.

 

 

گل اول ايران

 

 

 در ادامه تلاش دو تيمبه خصوص بازيکنان ازبکستان براي رسيدن به گل ثمري نداشت تا سناري برد هاي 1_0 تيم ملي در آسا ادامه داشته باشد. ضمن اين که تيم ملي کشورمان با هدايت کارلوس کي روش در اين ديدار به ششمين برد خود مقابل ازبکستان دست يافت.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 21:40 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن