کعبي: به دليل بي‌توجهي مسئولان استقلال خوزستان از اين باشگاه شکايت کردم
شماره خبر : 147987
کعبي، مدافع فصل گذشته تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: دوست نداشتم از اين باشگاه شکايت کنم، ولي بي‌توجهي مسئولان باشگاه در نهايت باعث شد تا شکايت کنم.

عقيل کعبي، مدافع مياني صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري روزنامه نود  در مورد اينکه چرا آنها هنوز در ليگ برتر بردي به دست نياورده‌اند، گفت: تيم ما با تغييرات زيادي مواجه شده است و فقط يک يا دو بازيکن از فصل گذشته در ترکيب تيم حضور دارند. ما هنوز به هماهنگي لازم نرسيده‌ايم، اما رفته رفته سرمربي تيم به ترکيب موردنظرش مي‌رسد. قطعاً تيم ما در ادامه شرايط بهتري پيدا خواهد کرد، اين در حالي است که در برخي از بازي‌هاي قبلي هم حق‌مان اين بود که برنده شويم.

وي با اشاره به ديدار صنعت نفت آبادان مقابل تراکتورسازي در جام حذفي خاطر نشان کرد: با اينکه آنها در اين بازي ملي‌پوشان خودشان را در اختيار ندارند، اما ما بازي سختي داريم. تراکتورسازي واقعاً تيم خوبي است که بايد تلاش کنيم و برنده شويم تا نتايجي اخيرمان را جبران کنيم. ما هنوز بردي به دست نياورده‌ايم و اميدوارم اولين برد ما در بازي با تراکتورسازي رقم بخورد.

کعبي که بابت مطالباتش از باشگاه استقلال خوزستان شکايت کرده است در اين خصوص تصريح کرد: من دوست نداشتم کار به شکايت بکشد، اما هر چقدر تماس گرفتم پاسخي دريافت نکردم و حتي حضورم در باشگاه هم نتيجه نداد. در بازي با استقلال خوزستان مصدوم بودم و بازي نکردم. در اين بازي در ورزشگاه بودم و جالب اينجاست که مديرعامل استقلال خوزستان کنار من نشست، اما سلام و عليک هم نکرد! من براي گرفتن حقم شکايت کردم.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 20:20 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن