مهاجري: زمان لازم را داشته باشيم حرف‌هاي زيادي براي گفتن داريم
شماره خبر : 147981
سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي گفت: بازيکنان خوبي در اختيار داريم و اگر زمان لازم را داشته باشيم در ادامه حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت.

رضا مهاجري درباره  شرايط ماشين‌سازي پس از حضور او به عنوان سرمربي در اين تيم، اظهار داشت: ماشين‌سازي تيم خوبي است. من در اين چند روزي که کنار تيم هستم تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم. بازيکنان خوبي در اختيار داريم و اگر زمان لازم را داشته باشيم در ادامه مي‌توانيم حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشيم.

وي ادامه داد: به دنبال اين هستيم که با آرامش و تمرينات بيشتر مشکلات‌مان را برطرف کنيم و با انسجام تيمي بهتر بتوانيم در ليگ برتر نتايج به مراتب بهتري کسب کنيم و به موفقيت برسيم.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي درباره دستياران خود عنوان کرد: تغيير آنچناني در کادر فني نداريم. آقاي بخشي‌زاده که از مربيان خوب فوتبال تبريز است، همچنان در کنار ما خواهد بود و فقط آقاي جودکي‌نژاد به عنوان مربي بدنساز به جمع ما اضافه شد.

مهاجري درباره ديدار تيمش در جام حذفي برابر تيم ستاره‌ کاسپين بابل گفت: جام حذفي، جام شگفتي‌هاست. بدون شک بازي سختي در بابل داريم. بازي‌مان در زمين چمن مصنوعي برگزار خواهد شد و شرايط‌مان کمي سخت است. جام حذفي براي ما مهم است و ان‌شاءالله در اين مسابقات هم با  قدرت حاضر مي‌شويم. اميدواريم با يک بازي خوب بتوانيم در اين مرحله به پيروزي برسيم و با روحيه خوبي در ادامه مسابقات ليگ برتر شرکت کنيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که «ماشين‌سازي بازيکن جديدي جذب خواهد کرد؟»، تصريح کرد: در حال حاضر پنج بازيکن به جمع ما اضافه شدند و درصدد هستيم با تمرينات مستمر به هماهنگي بيشتري برسيم و بازيکن ديگري فعلاً مدنظر‌مان نيست، اما در ادامه ليگ اگر ببينيم بازيکني مي‌تواند به ما کمک کند، سعي مي‌کنيم شرايط حضورش را در ماشين‌سازي فراهم کنيم.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 15:50 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن