نمي‌توانم مشکلات استقلال را بشمارم/ نداشتن 7 بازيکن جالب نيست
شماره خبر : 147980
سرمربي تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه از ابتداي اين فصل کارش را با مشکلات زيادي شروع کرده است، گفت: ما هفت بازيکن اصلي خود را در اختيار نداريم و اين شرايط جالب نيست.

وينفرد شفر سرمربي استقلال در آستانه ديدار دوستانه تيم ملي ايران برابر ازبکستان گفت: من همواره براي موفقيت تيم ملي ايران دعا مي‌کنم. حضور بازيکن استقلال در اردوي تيم ملي يک اتفاق خوب براي ما است و مطمئن هستم که بازيکنان ما با انگيزه بسياري به استقلال باز خواهند گشت. همچنين ما 5 بازيکن ديگر را هم داريم که هر زمان به حضور آنها نياز باشد، با چمدان هاي آماده علاقه مند به کمک به تيم ملي هستند. فکر مي کنم خيلي زود از سوي تيم ملي با آنها نيز تماس گرفته شود.

وي افزود: در حال حاضر به بهترين شکل ممکن خود را آماده مي کنيم اما اين مطلوب ترين شرايط ممکن براي ما نيست. ما 7 بازيکن ملي پوش (همراه با طارق همام) را در حالي در اختيار نداريم که جزو کانديداهاي يازده بازيکن اصلي ما هستند. مي توانم بگويم اين اتفاق جالب نيست اما بايد يک تعريف و تمجيد از تيم خود داشته باشم که حتي در اين شرايط، بسيار سخت و با تمرکز تمرين مي‌کند. من مي‌توانم به هواداران قول بدهم ما بازيکنان جوان و با استعداد خوبي در اختيار داريم که در آينده نزديک به بهترين‌هاي استقلال تبديل خواهند شد.

سرمربي استقلال در ادامه صحبت‌هاي خود با اشاره به عملکرد خوب آبي‌ها در فصل گذشته بيان کرد: فصل گذشته بسيار خوب به پايان رسيد و پس از آن تيم ما چند تکه شد. فصل جديد را با مشکلات بسياري شروع کرديم که حتي نمي‌توانم تعداد آنها را بشمارم. حالا هم تعجبي ندارد که بيشتر از قبل برخي دوستان براي دادن نصيحت و مشورت جلو مي‌آيند و کساني هم هستند که غرض ورزانه صحبت مي‌کنند اما ما استقلال هستيم و اگر شما يکي از بهترين باشگاه‌ها باشيد، همواره با چنين دست افرادي رو به رو خواهيد بود. من فقط اين را مي‌توانم بگويم که اگر استقلال را دوست داريد، لطفا اين را مد نظر داشته باشيد که حمايت و صحبت هاي مثبت بهترين راه براي کمک به تيم و باشگاه محبوبتان است. توهين، شايعات، گمانه زني ها و مسائلي از اين دست کمکي به پيشرفت استقلال نمي کند.

شفر با اشاره به ديدار برگشت استقلال برابر السد در دوحه عنوان کرد: ما تسليم نمي شويم و مي خواهيم در قطر با نتيجه مناسب برنده مسابقه باشيم و به مرحله بعد برويم. ما در حال ساخت تيم جديدي هستيم. همه سعي و تلاشمان اين است که بهترين برنامه و آماده سازي را براي مسابقات پيش رو در ليگ برتر، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا داشته باشيم اما مي دانيم که کار راحتي در پيش نداريم.

سرمربي استقلال در پايان صحبت‌هاي خود گفت: کادر جديد مديريتي باشگاه، من و همه اعضاي کادرفني بايد موانع زيادي را از پيش رو برداريم و با مشکلات زيادي مبارزه کنيم. روزهايي را پشت سر گذاشتيم که فکر مي‌کرديم يک قدم بزرگ در مسير درست برداشتيم اما ناگهان مشکل ديگري از جاي ديگري پديدار مي‌شود. به همين دليل ما بايد همکاري بسيار خوبي داشته باشيم و کار سخت و وفاداري همه ما شرط موفقيت در آينده است. ما و باشگاه به خوبي يکديگر را حمايت مي کنيم و هر کس در هر شرايطي هر کمکي که از دستش بر بيايد، انجام مي‌دهد و اين قطعا يک اتفاق بسيار خوب در شرايط سخت است. با هم به پيش مي رويم و همين موضوع اولويت اصلي در باشگاه و تيم است. بازيکنان بسيار به يکديگر نزديک شدند، به خوبي يکديگر را حمايت مي کنند و با هم در قالب تيم جلو ميروند اما براي بهتر شدن و پيشرفت بيشتر به زمان نياز دارند.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 15:49 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن