ناظم الشريعه: دنبال تغيير نسل تيم ملي فوتسال هستيم
شماره خبر : 147973
سرمربي تيم ملي فوتسال مي‌گويد بازيکنانش در تورنمنت تبريز محک جدي خواهند خورد.

سيد محمد ناظم الشريعه درباره حضور در تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبريز گفت: آخرين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي فوتسال در تهران برگزار خواهد شد تا بازيکنان تمرينات خود را برگزار و براي شرکت در مسابقه فوق آماده شوند.

وي در ادامه بيان کرد: با توجه به اينکه تيم ملي فوتسال 90 درصد تغيير کرده و بازيکنان جوان در کنار با تجربه ها تمرينات خود را برگزار و فعاليت هاي مربوطه را انجام مي دهد، بر همين اساس نياز داريم تا بازي هاي تدارکاتي داشته باشيم و بازيکنان را ارزيابي کنيم، به جوان ها ميدان دهيم تا تجربه کسب کنند و در نهايت آينده تيم ملي تامين شود.

ناظم الشريعه تصريح کرد: انگيزه جوانان در اردوها در کنار با تجربه ها بسيار بالاست. چيزي که بسيار مهم است نسل جديد به اردوهاي تيم ملي اضافه شده و ما به دنبال تغيير نسل هستيم تا آينده تيم ملي فوتسال را تامين کنيم.

سرمربي تيم ملي فوتسال در ادامه بيان کرد: آناليز تيم هاي ژاپن و بلاروس را  در کلاس هاي تئوري براي بازيکنان مطرح کرديم. بچه ها تمرکز خود را بايد بر روي بازي اول که با بلاروس  است بگذارند. اولين بازي برايمان بسيار مهم است

ناظم الشريعه در پايان گفت: بعد از ايام عزاداري سالار شهيدان روز ?? شهريورماه به تبريز اعزام مي شويم تا در تورنمنت حضور داشته باشيم. بدون شک بار فني  اين تورنمنت براي کادر فني و بازيکنان مطلوب خواهد بود. بازيکنان نياز دارند بازي هاي تدارکاتي خوبي داشته باشند تا محک بخورند و تجربه کسب کنند.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 12:38 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن