سامان قدوس: به رويارويي با نيمار فکر مي کنم
شماره خبر : 147971
سامان قدوس، مهاجم ايراني تيم آميان در مورد شرايط خود در تيم جديدش و البته تيم ملي ايران صحبت کرد.

 

به گزارش "روزنامه نود"، اگرچه در اواخر بازار تابستاني اخباري در مورد انتقال قطعي سامان قدوس به تيم تازه لاليگايي شده اوئسکا مطرح شد، اما قدوس در نهايت به آميان از لاشامپيونا پيوست و در اولين بازي خود نيز موفق به گلزني شد. حالا قدوس از علاقه خود براي بازي کردن براي تيم ملي ايران و البته ماندن کارلوس کي روش بر مسند هدايت اين تيم سخن مي گويد.

 

سامان قدوس در ابتداي مصاحبه گفت: دوران بسيار سختي را سپري کردم زيرا حقيقتا نمي دانستم چه اتفاقاتي و به چه دلايلي رخ داده است. اما به هر حال با شرايط کنار آمدم و حالا بسيار هيجان زده ام که قرار است براي آميان بازي کنم.

 

 

-از اينکه تنها 48 ساعت بعد از انتقال به آميان، در ترکيب اين تيم قرار گرفتي و حتي موفق به گلزني هم شدي چه احساسي داشتي؟

 

سامان قدوس: باشگاه آميان علاقه داشت من هر چه زودتر شرايط قرار گرفتن در ترکيب را پيدا کنم و اگرچه در مسير انتقال مشکلاتي برايم ايجاد شده بود، اما سرمربي از نظر ذهني و بدني شرايط من را جويا شد و من نيز آمادگي خود را اعلام کردم. در نهايت او تصميم گرفت به من بازي دهد و من نيز با گلزني تشکر خود را به او ابراز کردم.

 

ارتباط خوبي با بازيکنان تيم جديدم دارم و آنها انسان هاي خوبي هستند و اين شهر نيز بسيار زيباست. البته من عادت دارم بعد از تمرين کمي هم ژيمناستيک کار کنم اما با توجه به اينکه در حال حاضر در هتل اقامت دارم شرايط برايم کمي دشوار است و زمانيکه در آپارتمان خودم زندگي کنم شرايط بهتر خواهد شد.

 

-آيا همبازي بودن با اميل کرافت سوئدي باعث خوشحالي تو است؟

 

بله اين موضوع کمک زيادي به من مي کند و اگرچه زبان فرانسوي هر دوي ما ضعيف است، اما تلاش مي کنيم که آن را به سرعت ياد بگيريم.

 

سامان قدوس در مورد سبک بازي آميان و تيم ملي ايران گفت: بازي کردن در آميان به نوعي يادآور تاکتيک هاي بازي کردن در تيم ملي ايران است. 2 تيم در فاز دفاعي خوب عمل کرده و در تلاش براي بستن تاکتيک هاي تيم مقابل هستند که اين باعث مي شود حضور در آميان براي من يک تمرين خوب براي بازي کردن در تيم ملي ايران باشد.

 

-آيا به رويارويي با پاري سن ژرمن و نيمار فکر کرده ايد؟

 

در همه ليگ ها فضاي فوق العاده اي بين هواداران وجود دارد اما قطعا من علاقه دارم مقابل پاري سن ژرمن و بازيکنان بزرگ اين تيم بازي کنم. البته بازي کردن مقابل تيم هايي چون موناکو، ليون و مارسي نيز جذاب خواهد بود.

 

 

-تيم ملي ايران قرار است در اولين بازي تدارکاتي خود بعد از جام جهاني به مصاف ازبکستان برود و هر 2 تيم در مسير آماده سازي براي جام ملت ها هستند. نظر شما در مورد اين بازي چيست؟

 

واضح بگويم مي خواهم در اين ديدار بازي کنم. کارلوس کي روش سرمربي باهوشي است و مي داند با هر پرواز شما انرژي زيادي صرف مي کنيد و علاقه داريد بازي کنيد. من علاقه دارم در همه بازي هاي تيم ملي بازي کنم اما بايد ديد چه اتفاقاتي پيش روي ما خواهد بود. من با بازيکنان تيم ملي نيز صحبت کرده ام و ما از شانس خوبي براي قهرماني در آسيا برخورداريم.

 

-شرايط کارلوس کي روش براي ادامه کار در ايران نامشخص است. آيا اين موضوع روي شما تاثير مي گذارد؟

 

بله قطعا، زيرا من به خاطر اينکه بازيکن تيم ملي ايران شده ام بايد از کي روش تشکر کنم و از آنچه او برايم انجام داده واقعا ممنونم. شما مي دانيد کي روش يک مربي بزرگ است و اميدوارم تا زماني که ممکن است هدايت ايران را در دست داشته باشد.

ارسال در: سه شنبه 20 شهريور ساعت 00:53 (1397/6/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن