در مسلخ فوتبال / تورج عاطف
شماره خبر : 147900
توصيه جالبي را پزشک رياست فدراسيون فوتبال به ايشان کرده که « فوتبال زنده را نبينند!» دروراي اين توصيه پزشکي و شرايط امروز فوتبالمان بي شک به طنز تلخي مي رسيم و آن چيزي جز آن نيست که فوتبال مرده را ديدن براي صحت و سلامتي جناب رئيس مناسب است!اين طنز تلخ را مي توانيم با اين دلايل شکوفاتر کنيم چون آنچه که ايشان در اظهارات اخيرشان فرموده اند نظير

1/ايشان فرموده اند که بودجه کل فدراسيون که شامل همه تيمهاي ملي اعم از بانوان و آقايان و رده هاي سني مختلف و هزينه هاي اداري و ... است 48 ميليارد تومان است و بودجه اي که براي اجراي برنامه کارلوس کي روش براي تحقق روياي قهرماني جام ملتهاي آسيا 70 ميليارد تومان البته در  اقتصاد لحظه اي ما است و اين کسري 22 ميلياردي  که بايد صرف تنها تيم ملي ما شود و لابد بقيه  برنامه هاي فدراسيون تعطيل شود و البته  شامل هزينه عقد قرارداد با  کي روش نمي شود يعني بقيه فوتبال ما بايد بميرد که لابد براي سلامتي ايشان مفيد است.
2/ جناب رئيس فدراسيون که اين گونه خبر از ورشکستگي فوتبال مي دهند معتقدند که قهرمان کره جنوبي در بازيهاي آسيايي باخت و نتايج فاجعه آور از بعد اخلاقي و فني فوتبال ما برد است يعني آن که منطق فوتبال بايد بميرد که در اين صورت گامي مفيدي در جهت عافيت روح و جسم و ذهن جناب رئيس است که بسي مهمتر از فوتبال زنده و پويا مي باشد.
3/ در کنار اين وقايع بايد به نو انديشه مرگبار ديگر فوتبال از زبان کارلوس کي روش اشاره داشت که مذهب جناب سردار آزمون را عامل انتقاد از او مي دانستند در حاليکه تاريخ فوتبال ما بي کران مربي و بازيکن حتي در مذاهب حتي  غير اسلام  از جمله در تيمهاي تحت رهبري کي روش چون تيموريان ... داشته است و اين تفرقه افکني زشت که آزادانه در خيمه شب بازي   برنامه 90 گفته شد را بايد عامل مرگ باري براي فوتبال پر از سو رفتارهايمان دانست.
امروز که فهميديم صحت سلامتي جناب رئيس فوتبال ما در نديدن فوتبال زنده است پيش خود  مي انديشيم که شايد مرگ تدريجي بسياري از عوامل فوتبال چون اقتصاد و اخلاق و... ارتباط به همين مسئله سلامتي جناب تاج ربط دارد !

 

ارسال در: پنجشنبه 15 شهريور ساعت 21:09 (1397/6/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن