خشن ترين بازيکن سرخابي ها؟؛ ظهور يک بازيکن بسيار خشن + عکس
شماره خبر : 147542
اختصاصي| در شرايطي که 4 هفته از مسابقات ليگ برتر در فصل جديد سپري شده است سرخابي هاي پايتخت کارت هاي زرد فراواني را دريافت کرده اند.

سيامک نعمتي

در حالي که تنها 4 هفته از شروع ليگ برتر ايران در فصل 97/98 مي گذرد دو تيم استقلال و پرسپوليس آمار منفي از دريافت کارت زرد را به نام خود ثبت کرده اند. 17 کارت زرد در 8 بازي آماري است که اين دو تيم پرطرفدار به دست آورده اند و اين عدد نمي تواند براي دو تيم چندان مناسب باشد. هر چند که استقلالي ها يک کارت قرمز را نيز دشت کرده اند.

کمال کاميابي نيا
کمال کاميابي نيا

 

احمد نورالهي، علي عليپور، شچاع خليل زاده، کمال کاميابي نيا، سيد جلال حسيني  و احسان علوان زاده هر کدام يک کارت زرد و سيامک نعمتي با دريافت 2 کارت زرد بازيکناني از پرسپوليس مي باشند که تا کنون از سوي داوران با کارت زرد جريمه شده اند. يعني 8 کارت زرد براي سرخپوشان تهراني در 4 بازي که ميانگين 2 کارت در هر بازي را براي اين تيم ثبت مي کند.

احمد نورالهي
احمد نورالهي

 

علي کريمي، فرشيد باقري، سجاد آقايي، آرمين سهرابيان، الهيار صيادمنش، فرشاد محمدي مهر هر کدام يک کارت و محمد دانشگر با دريافت 3 کارت زرد و يک کارت قرمز آماري عجيب از خود بر جاي گذاشته است. اين آمار در شرايطي است که استقلال در بازي با تراکتور هيچ کارت زرد و قرمزي را دريافت نکرد. پس مي توان گفت 9 کارت زرد و يک کارت قرمز در 3 ديدار نصيب استقلالي ها شده است.

محمد دانشگر
محمد دانشگر

 

محمد دانشگر که در ابتداي همين فصل به جمع ياران شفر اضافه شده است با دريافت 3 کارت زرد و يک کارت قرمز در 3 ديدار که البته در بازي با ذوب آهن به دليل دريافت 2 کارت زرد، کارت قرمز را دريافت نمود، خشن ترين بازيکني بوده که در جمع سرخابي ها تا هفته چهارم ليگ برتر حضور داشته است. اين بازيکن خبر از ظهور يکي از خشن ترين مدافعان استقلال را در سال هاي اخير مي دهد که شفر بايد با بحث هاي روانشناسي از ميزان خشونت اين بازيکن تا حد زيادي بکاهد.

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 23:29 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن