ريسک کرانچار جواب نداد +توضيحات کامل جدول
شماره خبر : 147533
تيم ملي اميد ايران با حساب 2 بر صفر مغلوب ميانمار شد اما شانس با اين تيم همراه بود و تيم ملي به دليل تفاضل گل بهتر به عنوان صدرنشين راهي مرحله بعد مسابقات شد.

به گزارش روزنامه نود ، شاگردان زلاتکو کرانچار در آخرين ديدار از دور گروهي مسابقات آسيايي مقابل ميانمار قرار گرفتند و با حساب 2 بر صفر مقابل اين تيم شکست خوردند.

در سوي ديگر، عربستان مقابل کره شمالي با 3 گل شکست خورد و شگفتي‌ها در اين گروه را کامل کرد چرا که هر چهار تيم بعد از سه بازي، چهار امتياز را کسب کردند.

با نتايجي که در روز پاياني اين گروه رقم خورد، ايران و کره‌شمالي به عنوان تيم‌هاي اول و دوم راهي مرحله بعد شدند و تيم عربستان، شانس صعود به عنوان يکي از بهترين تيم‌هاي سوم را به دست آورد و بايد در انتظار پايان رسيدن مسابقات بماند. به احتمال زياد ايران در مرحله بعد با کره‌جنوبي رو به رو خواهد شد اما کره‌شمالي به طور قطع با بنگلادش ديدار خواهد کرد.

جدول رده بندي گروه F:

1 - ايران، 4 امتياز، تفاضل 2+

2 - کره‌شمالي، 4 امتياز، تفاضل صفر، گل زده 4

3 - عربستان، 4 امتياز، تفاضل صفر، گل زده 3

4 - ميانمار، 4 امتياز، تفاضل 1-

نيمه نخست

کرانچار بازي را با پنج تغيير نسبت به بازي گذشته شروع کرد تا فرصت بيش‌تري به همه بازيکنان برسد. ميانمار به عنوان تيم قعرنشين اين گروه توانست از نظر خلق موقعيت فرصت‌هاي بيش‌تري را به دست بياورد و چندين بار دروازه شهاب عادلي را تهديد کند اما دروازه‌بان جوان سپاهان به خوبي از پس فرصت‌هاي عمدتا تک به تک ميانمار برآمد و مانع از گل خوردن ايران شد.عمده تمرکز تيم ايران بر خلاقيت فردي يونس دلفي و مهدي قائدي در خط حمله بود که مدافعان ميانمار به خوبي اين بازيکنان را کنترل کردند.

نيمه دوم

ميانمار با تفکرات هجومي نيمه دوم را شروع کرد و توانست در دقيقه 56 دروازه شهاب عادلي را باز کند. اين پايان حملات ميانمار نبود و اين تيم روي اشتباه مهلک شهاب عادلي گل دوم را به ثمر رساند. اين گل در شرايطي به ثمر رسيد که بازيکنان ايران انتظار داشتند ميانماري‌ها به خاطر زمين خوردن مهدي قائدي توپ را به خارج زمين بزنند اما آن‌ها به بازي ادامه دادند و به گل دوم دست يافتند. ميانمار که خودش را بيش‌تر از هميشه به صعود نزديک مي‌ديد، گستره حملاتش را بيش‌تر کرد و در يک قدمي زدن گل سوم قرار داشت اما اين بار شهاب عادلي اشتباه نکرد و دروازه را نجات داد.

کرانچار که خودش و تيمش را زير حملات پر تعداد ميانمار ديد، دست به تغييراتي زد و تيم ايران تا حدودي دست از بازي ضعيفش برداشت و توانست به محوطه جريمه ميانمار نزديک شود اما در رسيدن به گل ناکام ماند. با جلو کشيدن ايران، پشت حط دفاعي تيم ملي خالي ماند و ميانمار موقعيت تک به تکي را به دست آورد که بازيکن اين تيم ضربه چيپ و فني خود را به ديرک دروازه عادلي زد تا کرانچار و شاگردانش نفس راحتي بکشند. در ادامه بار ديگر عادلي و بازيکن ميانمار تک به تک شدند که اين بار عادلي زودتر به توپ رسيد و توسط بازيکن ميانمار سرنگون شد تا ايران با شانس و اقبال گل سوم را دريافت نکند و صدرنشين گروهش بماند.

ترکيب ايران: شهاب عادلي، عارف آقاسي، محمد مسلمي‌پور، مهدي رحيمي، محمد سلطاني‌مهر، مهدي قائدي، ابوالفضل رزاق‌پور، رضا جبيره (زامهران 71)، شاهين عباسيان، محمد خدابنده لو و يونس دلفي (احمدوند 65 ).

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 16:04 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن