توضيح خياباني درباره عکس جنجالي
شماره خبر : 147526
دقايقي قبل پستي درباره جواد خياباني گزارشگر معروف فوتبال ايران در فضاي مجازي منتشر شد که نگراني هاي زيادي را به وجود آورد.

به گزارش" روزنامه نود " جواد خياباني گزارشگر و مجري معروف تلويزيون چند روزي است در بيمارستان بستري است و روز جمعه براي دومين بار تحت عمل جراحي قرار گرفت. دقايقي پيش اما در فضاي مجازي عکسي از خياباني منتشر شد که متني حاوي درگذشت او داشت. با موبايل اين مجري پراحساس تماس گرفتيم و شنيدن صدايش در آن سوي خط موضوعي بسيار خوشحال کننده بود. جواد خياباني در اين رابطه به "ورزش سه" گفت:« بله از ديشب متوجه شدم که در اينستاگرام و تلگرام خبر مرگ من را منتشر کرده و حتي برايم اعلاميه درست کرده اند.»


خياباني که در حال حاضر در بيمارستان تحت درمان و مراقبت است در ادامه گفت:« اين موضوع باعث نگراني بعضي از مردم شد اما به مردم عزيز مي گويم که من هنوز زنده هستم.»


مجري و گزارشگر محبوب تلويزيون درباره شرايط دومين عمل جراحي اش که قرار است ظرف روزهاي آينده انجام شودافزود:« روز جمعه يا شنبه قرار است جراحي کنم. در حال حاضر پزشکان معتقد هستند که فشار خونم کمي بالاست و دارند آن را کنترل مي کنند. » او با اشاره به اين عمل جراحي گفت:« سال گذشته همين را گفتم که سه تا عمل جراحي بايد انجام بدهم. دو تا انجام شده و سومين عمل را هم به زودي انجام خواهم داد. متاسفانه جواني هايمان بي مبالات کار و ورزش کرديم و الان به مشکل خورديم. بدن هم مثل ماشين مي ماند و نياز به تعمير و تعويض قطعات دارد.»


او درباره عکسي که از او در فضاي مجازي منتشر شده هم گفت:«اين عکس نشان ميدهد که من مرده ام !!و البته که زنده ام و به اميد پروردگار... البته مرا کشتند و دفن هم کردند !!اين عکس را از جراحي اول برداشته اند و بعد از ريکاوري در ICU است.»

 


خياباني در ادامه گفت:« براي اينکه کسي اذيت نشود کاملا محتاط بوده ام زيرا هم راه دور است و هم محيط بيمارستان براي آرامش و آسايش بيماران است نه براي ازدحام و هياهو، به همين دليل است که کسي نميداند کجا هستم تا مردم مهربان ايران به سوي بيمارستان روانه نشوند، دست و پاي آنها را ميبوسم که با مهر خود به من قوت قلب داده اند .»


او اضافه کرد:« شايد اولين بار باشد که کسي اعلاميه مرگ خودش را مي بيند. اما من اين را به مهرباني مردم ربط مي دهم. اما خيلي ها هم پيام هاي محبت آميز به من مي دهند دستشان دردنکند.» خياباني درباره زمان بازگشتش هم گفت:« فکر مي کنم بعد از بازي هاي آسيايي و از دهم شهريور به بعد مي توانم در تلويزيون برنامه اجرا کنم.» او درباره مسابقات بازي هاي آسيايي هم گفت:« البته اينجا تلويزيون ندارم چون محدوديت هايي وجود دارد اما از بازي ها تا حدودي با خبر هستم. مي خواستم کشتي حسن يزداني را حتما ببينم و از دخترم خواستم تا آن را روي تلگرام برايم بفرستد. حسن يزداني عالي بود و خيلي دوست داشتم بودم و مدال طلايش را خودم تبريک مي گفتم. امروز هم مسابقات زيادي داريم در کشتي فرنگي  و رشته هاي ديگر. خيلي دوست داشتم حميده عباسعلي، خواهران منصوريان، نجمه خدمتي مدال بگيرند. هرچه دخترانمان مدال هاي بيشتري بگيرند من خوشحال تر مي شوم چرا که اين دخترها نشان مي دهند که با وجود محدوديت هايي که وجود دارد مي توانند بهترين باشند.»


مجري و گزارشکر سرشناس تلويزيون درباره خانواده اش و برخوردشان با شايعه فوتش گفت:« آن ها هم مثل خودم با ديدن اعلاميه خنده شان گرفت. فکر کنم من تنها کسي هستم که به اعلاميه مرگ خودش خنديده است.»


جواد خياباني در پايان با تشکر از همه کساني که در اين مدت جوياي احوالش بوده و به او ابراز محبت کرده اندگفت:« از سايت ورزش سه و خيلي ديگر از سايت ها و خبرگزاري ها که جوياي حالم بودند تشکر مي کنم. پيام هاي خيلي زيادي برايم آمده و الان 17 هزار پيام دارم که هنوز فرصت نکرده ام آن ها را بخوانم.»

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 11:46 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن