با رفتن رونالدو؛ سانتياگو برنابئو خالي شده!
شماره خبر : 147525
دوران پسا رونالدو در رئال مادريد آغاز شده و تاثيراتش از بازي اول رئال در برنابئو به وضوح مشهود است.

به گزارش "روزنامه نود"،  رئال شب گذشته در اولين ديدار خود در لاليگا، ميزبان ختافه بود و توانست با دو گل از دني کارواخال و گرت بيل، پيروز ميدان باشد ولي غيبت هواداران در ورزشگاه، به نظر به خاطر عدم حضور ستاره بزرگ تيم است. تنها 48466 نفر در سکوهاي برنابئو، از تيمشان حمايت مي‌کردند و شواهد گوياست که هواداراني که به توريست شهرت داشتند، ديگر همراه رئال مادريد نخواهند بود.

 

 

 


آخرين باري که رئال با چنين جمعيتي در يک بازي خانگي به ميدان رفت،  به سال 09-2008 بازمي‌گردد، دوراني که رئال 5 بازي پياپي شکست خورد و اين روند با شکست 6-2 مقابل بارسا آغاز شد. آن سال رئال در رده دوم کار را به پايان رساند و تصميم گرفت هزينه هاي نجومي اش را آغاز کند و با شکستن رکورد نقل و انتقالات، کريستيانو رونالدو را به خدمت گرفت. در 9 سال پس از آن، رئال 2 قهرماني لاليگا و 4 قهرماني چمپيونزليگ کسب کرد.

 

 

 

حالا با انتقال رونالدو به يوونتوس، هواداران رئال ديگر با شور و انگيزه سابق در ورزشگاه حاضر نشدند و غيبت برنده 5 توپ طلا، تاثير مهمي روي سکوهاي خالي برنابئو داشت.


رئال بدون جذب جانشيني بزرگ براي رونالدو، فصل جديد را آغاز کرد. هيچکس نمي‌تواند جاي بازيکني که در 438 بازي، 450 گل به ثمر رسانده را بگيرد ولي سرمربي تيم، خولن لوپتگي، حساب ويژه اي روي مارکو آسنسيو، کريم بنزما و گرت بيل باز کرده است. بيل فصل را بسيار خوب آغاز کرد و مثل دو فصل اخير، در بازي اول گلزني کرد و انتظار مي‌رود روند درخشش او ادامه پيدا کند. او فصل گذشته تنها 26 بازي براي رئال در لاليگا انجام داد و در 19 بازي از ابتدا در ترکيب قرار گرفت.

 

 

 


البته سکوهاي خالي برنابئو صرفا به خاطر غيبت رونالدو نيست و زمان برگزاري بازي به شکلي بود که هواداران کم سن و سال نمي‌توانستند در آن شرکت کنند ولي مهم ترين علت، مطمئنا عدم حضور چهره هاي جديد جذاب براي تيم است. تمامي بازيکناني که در ترکيب رئال بودند، فصل گذشته نيز در اين تيم حضور داشتند و تعويضي ها نيز بازيکناني بودند که در ترکيب اصلي زيدان جا داشتند.


هواداران حداقل منتظر رونمايي از تيبو کورتوا بودند ولي انگار بايد حداقل يک هفته ديگر صبر کنند تا بهترين گلر جام جهاني را درون دروازه تيمشان ببينند و همينطور وينيسيوس، پديده برزيلي نيز در اين بازي نيمکت نشين بود.


رئال مادريد، هواداري که انتظار مي‌رفت را جذب ورزشگاه نکرد ولي آنها سه امتياز بازي را کسب کردند تا نشان دهند براي قهرماني آماده مي‌شوند. هواداران رونالدو را فراموش نکرده اند ولي پيروزي هاي بيشتر مي‌تواند به آنها کمک کند هواداران را به ورزشگاه برگردانند.

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 11:39 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن