نام مرا به عنوان آقاي گل ليگ هجدهم ثبت کنيد!
شماره خبر : 147524
هافبک تيم فوتبال استقلال خوزستان که با چهار گل زده در صدر جدول گلزنان ليگ برتر قرار دارد و توانسته پديده هفته‌هاي ابتدايي ليگ هجدهم لقب بگيرد.

وحيد خشتان درباره عملکرد استقلال خوزستان در چهار هفته سپري شده از ليگ برتر کشور، اظهار کرد: از نظر امتيازگيري خوش شانس نبوده‌ايم ولي از لحاظ نوع بازي که روز به روز عملکردمان بهتر مي‌شود، خوب بوده‌ايم. اميدوارم روند خوب تيمي‌مان نيز ادامه داشته باشد.

او با تاکيد بر اين‌که در دو بازي که تاکنون به تساوي رسيده‌ايم، مي‌توانستيم با برد از زمين خارج شويم، افزود: در ديدار گذشته برابر نفت آبادان هرچند به نظرم نتيجه تساوي عادلانه بود اما خود من پنج موقعيت گلزني داشتم که نتوانستم از تمام آن‌ها بهره ببرم. در مجموع دو تيم نفت و استقلال خوزستان خوب بازي کردند، هرچند که ما موقعيت‌هاي گلزني بيش‌تري داشتيم.


هافبک ياسوجي تيم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه با بيان اين‌که شک نکنيد تيم ما امسال در ليگ مي‌ماند و امتيازهاي بهتري را هم به دست خواهد آورد، گفت: تيم ما بهتر از اين خواهد شد. ابتداي فصل هستيم و با انجام چهار بازي، نمي‌توان گفت کدام تيم‌ها سقوط مي‌کنند و چه تيمي قهرمان ليگ خواهد شد. اميدوارم روند خوب‌مان را در ادامه دهيم و به رده‌هاي بالايي جدول برسيم.


وي خاطرنشان کرد: با توجه به تيم جوان و متحول شده استقلال خوزستان، کسي از ابتداي فصل انتظار ارائه اين بازي‌ها را از تيم ما نداشت و ما را گزينه سقوط به ليگ يک مي‌دانستند ولي من معتقدم اگرچه استقلال خوزستان تيمي جوان و با مشکل مالي مواجه است اما گزينه سقوط نيست. استقلال خوزستان مطمئنا حرف‌هاي بسياري براي گفتن خواهد داشت و اين مهم را در مسابقات نشان مي‌دهيم.


خشتان درباره عملکرد موفقيت‌آميز خود تا اين‌جاي رقابت‌ها و اين‌که با چهار گل در صدر جدول گلزنان ليگ برتر قرار دارد نيز گفت: من فصل گذشته در ليگ دو بازي مي‌کردم و البته سابقه بازي در ليگ يک را هم دارم ولي امسال با نظر و لطف آقاي يزدي در ليگ برتر بازي مي‌کنم. باورش براي من سخت است که اکنون صدرنشين جدول گلزنان ليگ برتر هستم. از اين بابت از آقاي يزدي و اعتمادي که به من داشته است، تشکر مي‌کنم. هم‌چنين دعاي مردم ياسوج و خوزستان است که من تا الان در کارم موفق بوده‌ام.


او هم‌چنين در پاسخ به اين پرسش که آيا آقاي گلي از اهداف شما در فصل جاري ليگ برتر است؟ عنوان کرد: من از الان خودم را آقاي گل مي‌دانم و ان‌شاءالله بتوانم در هر بازي گل بزنم تا به اين مهم برسم. من اهل اين‌که دچار غرور شوم، نيستم و تنها تلاش مي‌کنم تا اين روند را ادامه دهم و به آن‌چه مي‌خواهم برسم.


اين بازيکن تيم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به اين سوال که آيا به اين‌که روزي در ليگ برتر بازي کنيد، فکر مي‌کرديد؟ گفت: بله ‌به بازي در ليگ برتر فکر مي‌کردم ولي با توجه به اين‌که مسوولان ياسوج از من حمايت نمي‌کردند و ارزشي برايم قائل نبودند، در ليگ دو مانده بودم. بازهم از آقاي يزدي بابت اعتماد به من تشکر مي‌کنم و اميدوارم جواب اعتماد او را بدهم.

ارسال در: دوشنبه 29 مرداد ساعت 11:29 (1397/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن