بررسي ارزشمندترين بازيکنان ليگ هجدهم (جدول)
شماره خبر : 147508
هفته چهارم بازي هاي ليگ برتر به انجام رسيد و ستاره ها براي تيم هايشان به ميدان رفتند اما در ميان همه آنها يک نام ناشناس توانست خود را به صدر جدول ارزشمندترين ها برساند.

به گزارش "روزنامه نود"، بازيکنان حاضر در تيم هاي ليگ برتري آرام آرام به فرم ايده آل خود نزديک مي شوند تا ضمن موثر بودن براي تيم ها، نگاه سرمربي تيم ملي را نيز به خود جلب کنند تا شايد شرايطي براي حضور آنها در جام ملت هاي آسيا فراهم شود.

نکته جالب در اين باره اينکه در هفته هايي که موتور بازيکنان کم کم در حال روشن شدن است يک مهاجم کم نام و نشان توانست با جسارت زياد خود را به همه بشناساند. وحيد خشتان در صورتي که همين رويه را ادامه بدهد قطعا حضور خود در تيمي مهمتر از استقلال خوزستان را بيمه کرده است.


با بررسي ارزشمندترين بازيکنان حاضر در ليگ هجدهم همراه "ورزش سه" باشيد:


•  صدرنشين – وحيد خشتان از استقلال خوزستان با 4 امتياز


به نوعي مي توان گفت عصاره تيم جنوبي حاضر در ليگ هجدهم بازيکني به نام وحيد خشتان است. اين مهاجم که خيلي دير به فوتبال ايران معرفي شد در چهار بازي ابتدايي ليگ تمام گل هاي تيمش را به ثمر برساند. استقلال خوزستان در اين بازي ها تاکنون توانسته 4 گل زده در جدول ثبت کند که هر 4 گل توسط خشتان به ثمر رسيده است. اين مهاجم با اين تعداد گل در حال حاضر در صدر بهترين گلزنان ليگ هجدهم نيز قرار گرفته است.

 


•  سيامک نعمتي(پرسپوليس)، حسن بيت سعيد(فولاد خوزستان)، حسين ابراهيمي(سپيدرود) با 3 امتياز


سيامک نعمتي با تغيير تحولاتي که در جمع پرسپوليسي ها اتفاق افتاده است توانست خود را به عنوان يکي از بازيکنان مهم برانکو وارد ترکيب ثابت کند. البته سيامک تاکنون توانسته از اين اتفاق به خوبي استفاده کند تا شايد تا پايان فصل خود را به عنوان يکي از بازيکنان اصلي پرسپوليس نگه دارد. او در بازي هاي اين فصل موفق شده دو گل براي سرخ پوشان به ثمر برساند و يک پنالتي منجر به گل نيز به دست بياورد.

 


حسن بيت سعيد که پس از حضور در پايتخت، از فرم هميشگي خود دور شده بود از ميانه هاي ليگ قبلي و با بازگشت مجدد به اهواز توانست خود را احيا کند. او پس از گل هاي فراواني که در نيم فصل دوم براي سرخ پوشان اهوازي به ثمر رساند اين روزها نيز برگ برنده اين تيم و سرمربي اش محسوب مي شود. بيت سعيد در چهار ديدار ابتدايي ليگ توانسته دو بار گلزني کند و يک پنالتي منجر به گل نيز به دست بياورد.

 


حسين ابراهيمي را بدون ترديد مي توان يکي از بدشانس ترين بازيکنان ليگ دانست. او که به مانند فصل گذشته براي تيمش گلزني مي کند و موثر واقع مي شود اما شرايط اسفناک تيم مانع از نتيجه گيري مي شود تا بدين ترتيب عملکرد بازيکناني مانند ابراهيمي نيزبه چشم نيايد. اين مهاجم باتجربه سپيدرودي ها که پيش از اين براي تيم هايي همچون نفت تهران، فولاد خوزستان، ماشين سازي تبريز و ... به ميدان رفته، تاکنون توانسته دو گل و يک پنالتي منجر به گل براي تيمش به دست بياورد.

 


•  يونس شاکري(پديده)، مهرداد محمدي(سپاهان)، ساسان انصاري(سپاهان) با 3 امتياز


يونس شاکري ليگ هجدهم را کاملا آماده و با انگيزه آغاز کرده است. او که گويي براي بازي هاي اين فصل احيا شده باشد هر زماني که به دستور گل محمدي وارد ميدان مي شود يک حرکت مفيد و البته امتياز آور براي تيمش انجام مي دهد. اين مهاجم در مدت زمان کمي که براي پديده به ميدان رفته موفق شده دو گل به ثمر برساند و يک پاس گل نيز مهيا کند.

 


مهرداد محمدي بدون ترديد يکي از جذاب ترين بازيکنان حاضر در ليگ برتر است. مهرداد که در سومين فصل حضور خود در اصفهان و تيم سپاهان به سر مي برد تا بازي هاي هفته چهارم توانسته نظر مثبت کادر فني را به خود اختصاص دهد. او که زننده يکي از گل هاي دربي اصفهان بود در بازي هايي که براي زردپوشان به ميدان رفته موفق شده دو بار گلزني کند و يک بار نيز با پاس خود مقدمات گلزني ساير همبازيان خود را فراهم کند.

 


ساسان انصاري را بايد از آن جمله فوتباليست هايي دانست که با انتخاب هاي درست توانسته خود را به عنوان يکي از خوب هاي ليگ ايران معرفي کند. او که پس از چهار هفته و با ناکامي پرسپوليس را ترک کرد پس از حضور در فولاد نشان داد ماشين گلزني خود را به کار انداخته و از آن پس نيز در جمع سپاهاني ها از پس وظايف محوله به خود برآمده تا در دومين سال حضور در اين تيم بتواند يکي از عوامل نتيجه گيري زردپوشان لقب بگيرد. ساسان تاکنون توانسته دو گل و يک پاس گل براي تيمش به ثبت برساند.

 


•  محمد ايرانپوريان(سپاهان)، سيدمحمد حسيني(ذوب آهن) با 3 امتياز


محمد ايرانپوريان که سال ها در تراکتورسازي به عنوان يک بازيکن گلساز و البته مدافع گلزن خود را معرفي کرده بود با پيوستن به جمع سپاهاني ها به همين روند خود ادامه داد و عليرغم اينکه خيلي از ناکامي او در سپاهان مي گفتند او توانست نشان دهد با همان کيفيت هميشگي پا به ديار نصف جهان گذاشته است. ايرانپوريان در بازي هاي سپاهاني ها در اين ليگ يک بار توانسته گلزني کند و دو بار نيز با پاس هاي زيباي خود مقدمات گلزني تيم را فراهم آورد.

 


سيدمحمد حسيني بدون ترديد يکي از بهترين هاي ليگ هجدهم تا پايان بازي هاي هفته چهارم محسوب مي شود. او در ديدار ابتدايي ذوبي ها همه کار براي تيمش کرد و توانست با بازي هاي خوب خود همه فوتبالي ها را به خود اميدوار نگه دارد. حسيني در دو ديدار ابتدايي ذوبي ها موفق شد با دو پاس گل براي تيمش امتياز بياورد و در دربي اخير نيز يک بار دروازه سپاهاني ها را باز کند هرچند اين گل در نهايت سودي براي ذوبي ها نداشت.

 


•  شرح جدول


بازيکنان به ازاي به ثمر رساندن هر گل و يا ارسال هر پاس گل، يک امتياز مثبت به دست مي آورند. بازيکناني که پنالتي به دست مي آورند در صورت گل شدن آن، يک امتياز و در صورت از دست رفتن نيز نيم امتياز به امتيازات خود اضافه مي کنند.

 

ارسال در: يکشنبه 28 مرداد ساعت 16:46 (1397/5/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن