خشتان: مي‌خواهم رکورد گلزني ليگ را جابجا کنم
شماره خبر : 147506
ستاره اين روزهاي استقلال خوزستان و آقاي گل فعلي ليگ برتر با اعتماد به نفس فوق العاده اي به دنبال ادامه روند خوب خود در ليگ است و آرزوهاي بزرگي در فوتبال ايران دارد.

 

به گزارش "روزنامه نود"، در طول چهار هفته اي که از رقابت هاي ليگ برتر سپري شده، بدون ترديد پديده مسابقات و کسي که حسابي نام خود را بر سر زبان ها انداخته، مهاجم تيم استقلال خوزستان است.

وحيد خشتان، ستاره اين روزهاي استقلالي ها با زدن 4 گل بهترين گلزن ليگ به شمار مي رود.

خشتان همچنين تنها بازيکن ليگ ايران است که موفق شده 100 درصد گل هاي يک تيم را به ثمر برساند. زدن يک گل به گسترش فولاد و پديده و همچنين دبل مقابل صنعت نفت کاملا او را در کانون توجهات قرار داده است.

پرسپوليس تنها تيمي بوده که در اين چهار هفته دروازه اش را مقابل وحيد خشتان بسته نگه داشته است. او در گفت و گويي با ورزش سه پيرامون شرايط خود و تيمش اظهار نظر کرد.


مي توانستم 4 گل به صنعت نفت بزنم

 

بازي خوبي بود و ما موقعيت هاي بيشتري داشتيم. خودم هم حتي مي توانستم 4 گل بزنم. گلر صنعت نفت توپ ها را گرفت و يکي را هم از روي خط برگرداندند. ضمن اينکه يک پنالتي در نيمه دوم بازي روي من گرفته نشد. در نيمه دوم و زماني که بازي را 2 بر يک جلو بوديم، خطايي روي من اتفاق افتاد که داور پنالتي اعلام نکرد.

 

قبلا هم مهاجم بازي کرده ام

 

او درباره گلزني هاي متوالي اش گفت: اين به خاطر لطف خدا و دعاي مردم است. ضمن اينکه بچه ها هم زحمت زيادي مي کشند که شايد کمتر ديده شده باشد.  اگر آنها خوب نباشند که من نمي توانم گلزني کنم. اميدوارم اين روند ادامه پيدا کند. البته قبل از ليگ 2، در پست مهاجم هم بازي کرده بودم و به همين دليل مقابل دروازه خيلي مشکل ندارم.


استعدادها نياز به «داريوش يزدي» ها دارند

 

خشتان در خصوص اينکه از ليگ 2 به اينجا رسيده و يکباره چنين نمايشي را ارائه کرده، افزود: خيلي ها هستند که از من بهتر اند اما بايد يزدي هايي باشند که بيايند و اين استعدادها را رو کنند. شک نکنيد من مديون داريوش يزدي هستم.

 

 

ماجراي تعويضي که سرنوشت ساز شد

 

اين ستاره استقلال خوزستان درباره تغيير پست خود ماجراي جالبي تعريف کرد: من در ليگ دسته دوم، دفاع راست بودم و الان هم در پست وينگر راست بازي مي کنم. من در پست دفاع راست ثابت شده بودم ولي اصل قضيه جلو آمدنم به 15 دقيقه پاياني بازي نخست مقابل گسترش فولاد بر مي گردد. در آن زمان ما يک گل عقب بوديم و آقاي يزدي به من گفت وارد زمين شو و جلوتر بازي کن. خدا خواست و در همان دقايق من گل تساوي را زدم. همين شد که ديگر از بازي هاي بعدي فيکس شدم و در پست جديد به ميدان رفتم.

 

يزدي بخواهد گلر مي شوم

 

وينگر آبي هاي اهوازي درباره احتمال تغيير پست دوباره و حضور در خط حمله افزود: فعلا که حرفي در تمرينات زده نشده ولي نظر آقاي يزدي مهم است. او اگر از من بخواهد درون دروازه هم بازي مي کنم. البته در همين منطقه زمين راحت تر هستم. جابجايي هايي از راست به چپ هم داريم، که در مقابل صنعت نفت يک دقيقه پس از منتقل شدن به سمت چپ زمين توانستم گل دوم را بزنم.

 

هر توپي بيايد گل مي کنم

 

خشتان پيرامون اينکه اين تعداد گل را در موقعيت هاي اندکي به ثمر رسانده، گفت: همينطور است. در اروپا 10 توپ مي آيد و 7تا گل مي شود. من مي خواهم هر توپي که مي گيرم را گل کنم و به دنبال آماري خوب هستم.

 

گفته بودم به صنعت نفت 2 تا مي زنم

 

وينگر 26 ساله استقلال که اعتماد به نفس بالايي هم دارد، ادامه داد: در بازي بعدي مقابل سپيدرود هم انشاالله گل مي زنم. البته ممکن است بازي سخت تري برايمان باشد، اما اگر تيم سپيدرود جلو بيايد، کار براي من راحت تر مي شود. جالب است بدانيد که قبل از بازي با صنعت نفت گفته بودم که 2 گل به اين تيم مي زنم.

 

پيروزي هاي ما به زودي شروع مي شود

 

او درباره ناکامي استقلال خوزستان در کسب پيروزي گفت: انشاالله از بازي مقابل سپيدرود بردن را آغاز مي کنيم. در اين بازي هم خوب کار کرديم ولي يکي دو صحنه براي مدافعان سخت شد و گل دريافت کرديم.

 

آقاي گلي مي خواهم، شک نکنيد!

 

بازيکن چهار گله استقلال خوزستان از اميدش به آينده و پايان شيرين ليگ برتر اينطور صحبت کرد: مي خواهم همين روند را ادامه دهم و شک نکنيد هدفم جنگ براي آقاي گلي و کسب اين عنوان است. دوست دارم در پايان فصل گل هاي زيادي زده باشم و رکورد گلزني در ليگ را جابجا کنم.

 


با حضور مبعلي وضعيت خيلي بهتر مي شود

 

خشتان پيرامون فرصت هايي که براي پيشرفت در آينده برايش ايجاد مي شود، اشاره کرد: فعلا امسال استقلال خوزستان را در جدول بالاتر بياوريم و براي آينده هم خدا بزرگ است. تيم ما خيلي خوب است و انشاالله از اين بهتر هم مي شويم. در مقابل پديده حقمان باخت نبود و در بازي اين هفته مقابل صنعت نفت هم شايسته برد بوديم. ضمن اينکه پرسپوليس را هم اذيت کرديم و موقعيتي به آنها نداديم. در ادامه فصل وضعيت ما بهتر مي شود. برخي بازيکنان از نظر بدني هنوز در فرم ايده آل نيستند. مثلا آقا ايمان (مبعلي) تازه به ما اضافه شده و زماني که به شرايط خوب بدني برسد، خيلي وضعيت ما بهتر مي شود.

 

بايد در بين 10 تيم اول ليگ فصل را تمام کنيم


او درباره کار با داريوش يزدي گفت: آقاي يزدي مربي بادانش و پاکي است و جز اين نمي توان درباره او گفت. اميدوارم امسال بتوانم جواب زحمات و اعتماد ايشان را بدهم. ما بايد دست به دست هم بدهيم تا استقلال را در بين 10 تيم اول جدول در پايان فصل نگه داريم.

ارسال در: يکشنبه 28 مرداد ساعت 16:42 (1397/5/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن