آقاخان 4 ساله بست و در استقلال ماندني شد
شماره خبر : 147505
هافبک استقلال يک سال ديگر قراردادش را با اين باشگاه تمديد کرد و از نيم فصل دوم نامش به ليست اين تيم اضافه مي شود.

به گزارش "روزنامه نود"، مصدوميت مرتضي آقاخان در تمرين هاي پيش فصل باعث شده شايعات زيادي در مورد کنارگذاشتن او از استقلال به گوش برسد. آقاخان که فصل قبل هفته هايي را به دليل مصدوميت از دست داده بود، در اين فصل به استقلال آمد تا روزهاي خوبش را در اين تيم ادامه بدهد.


با اين حال او در يکي از تمرين هاي استقلال مچ پايش آسيب ديد از آن روز بود که شايعه هايي زيادي در مورد اينکه استقلال بازيکن مصدوم خريده است به راه افتاد و اين بازيکن جوان در اين مدت فشار زيادي را تحمل کرد.


با اين حال آقاخان قرارداد 3 ساله خود را که اول فصل امضا کرده بود يک سال ديگر با استقلال تمديد کرد و در اين تيم ماندني شد تا به شائبه هايي که در مورد او به وجود آمده بود پايان بدهد.


خطير معاون ورزشي باشگاه استقلال با تاييد اين خبر به ورزش سه گفت: چون مرتضي آقاخان هفته هاي زيادي مصدوم است، قرار است نام او از نيم فصل دوم به ليست استقلال اضافه شود و مشکلي وجود ندارد.


او در پايان گفت: مرتضي آقاخان قرارداد خود را بدون هيچ قيد شرطي به مدت 4 سال تمديد کرد و در واقع او با استقلال قرارداد سفيد امضا کرد. مطمئن هستيم اين بازيکن روزهاي خوبي را در استقلال پشت سر مي گذارد.

ارسال در: يکشنبه 28 مرداد ساعت 16:40 (1397/5/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن