ويسي: علاقه‌اي به وقت‌کشي و بازي چرک ندارم
شماره خبر : 147504
سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان گفت: علاقه‌اي به وقت‌کشي و بازي چرک ندارم و هدف‌مان اين نبود که چنين نمايشي برابر پرسپوليس داشته باشيم.

عبدالله ويسي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري روزنامه نود ، درباره تساوي تيمش برابر پرسپوليس در ورزشگاه آزادي گفت: پرسپوليس يکي از دو تيم بزرگ ايران است و امتياز گرفتن از اين تيم در ورزشگاه آزادي کار بزرگي است. همه مي‌دانند که دو تيم نفت و پرسپوليس چه تفاوت‌هايي با هم دارند، ولي نکته مهم اين بود که بچه‌هاي ما جنگيدند و در نهايت مزد تلاش خودشان را گرفتند. اين درست است که در برخي صحنه‌ها خوش‌شانس بوديم، اما در مجموع بايد بگويم که تيم ما لياقت گرفتن امتياز را داشت.

وي در مورد انتقاداي صورت گرفته از سبک بازي نفت مسجدسليمان و وقت‌کشي بازيکنان اين تيم عنوان کرد: اگر اشتباه نکنم دو يا 3 بازيکن ما زمين خوردند و نمي‌دانم چرا برخي اين مسائل را عنوان مي‌کنند. من علاقه‌اي به وقت‌کشي و بازي چرک ندارم و دوست دارم تيمم فوتبال بازي کند. ما ميهمان بوديم و دفاع کردن هم بخشي از فوتبال است. من بعد از بازي هم گفتم که تيم ملي در جام جهاني نيز از همين شيوه استفاده مي‌کرد.

ويسي در خصوص اينکه چرا نفت مسجدسليمان در خط حمله عملکرد ضعيفي داشته است، اظهار داشت: ما بايد روي اين ضعف کار کنيم تا بتوانيم مشکل تيم را در گل زدن هم از بين ببريم. شرايط ما در دفاع خوب است، ولي بايد در خط حمله روي گل زدن کار کنيم. اين موضعي است که نياز به خلاقيت و تمرين دارد.

سرمربي نفت مسجدسليمان در رابطه با اينکه امسال تيمش چه رتبه‌اي از جدول را نشانه گرفته است، تصريح کرد: اين تيم تازه به ليگ برتر آمده است و در سال اول بايد در ليگ بمانيم. البته ما تلاش مي‌کنيم تا خيلي خوب نتيجه بگيريم و تا جايي که مي‌شود يک جايگاه مناسب داشته باشيم.

ارسال در: يکشنبه 28 مرداد ساعت 16:37 (1397/5/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن