درگيري شديد سري آ و لاليگا بر سر مودريچ
شماره خبر : 147493
باشگاه اينترميلان قصد دارد از خاوير تباس، رئيس لاليگا به خاطر صحبت هاي اخيرش راجع به موضوع انتقال مودريچ به اينتر شکايت کند.

به گزارش "روزنامه نود"، در مصاحبه با ABC، تباس به انتقاد از اينترميلان و تلاش اين تيم براي جذب لوکا مودريچ پرداخت. رئال نيز قصد دارد از باشگاه اينتر براي تلاش غيرقانوني آنها در جذب لوکا مودريچ شکايت کند و تباس نيز از اين اقدام رئال مادريد حمايت کرده است. رئيس لاليگا مدعي شده که اينتر پيشنهادي نجومي به مودريچ ارائه کرده، هر چند که پولي در بساط ندارد. به نظر اين صحبت ها به مذاق نراتزوري ها خوش نيامده و همين موضوع باعث شده که آنها از تباس شکايت کنند.

 

 

 


در بيانيه باشگاه اينتر آمده:" اينتر اعلام مي‌کند که عليه آريالاي خاوير تباس و صحبت‌هايي که ايشان در مطبوعات اعلام کردند، اقدام قانوني انجام خواهد داد."


همچنين مسئولين سري آ نيز از اين موضوع ناراحت شده اند و آنها نيز بيانيه اي صادر کرده اند. در بيانيه آنها آمده:" سري آ از صحبت‌هاي خاوير تباس، رئيس لاليگا ناراحت و شگفت زده است. اين صحبت‌ها بدون هيچ علمي منتشر شده اند و به وجهه ليگ ايتاليا و باشگاه‌هايش ضربه خواهد زد. سري آ نمي‌تواند اين صحبت ها را بپذيرد.

 

 


ليگ ايتاليا پارامترهايي را طبق قوانين جهاني پيش گرفته که باعث شده خوش بيني و انگيزه به اين ليگ برگردد و در طول چند فصل اخير نيز انتظارات بالا برود. در ابتداي فصل 4 باشگاه ما راهي چمپيونزليگ خواهند شد و روحيه و پرستيژي که بايد به تيم بازخواهد گشت و قله هاي رقابت طلبي و سرگرم کننده بودن فتح خواهد شد."


لوکا مودريچ در جام جهاني بسيار خوش درخشيد و توانست عنوان بهترين بازيکن رقابت ها را از آن خود کند. او که از کليدي ترين بازيکنان رئال مادريد است، مورد توجه اينترميلان قرار گرفته ولي اينتر بدون اطلاع رئال، به صورت مستقيم با مودريچ مذاکره کرده است.

 

در حاليکه شايعات حاکي از تمايل مودريچ به انتقال به جمع نراتزوري هاست، ولي رئال مادريد توانست به خوبي تا پايان زمان نقل و انتقالات ايتاليا که شب گذشته بود، مقاومت کند تا تنها باشگاهي که خواهان جذب مودريچ است نيز ديگر قادر به اين انتقال نباشد.

 

ارسال در: شنبه 27 مرداد ساعت 17:14 (1397/5/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن