خداداد بيا در شهر قدم بزن !(ايرج طالع )
شماره خبر : 147340
رشت براي خودش دکتر دارد . سپيدروديها در شهر خودشان مربيان شاخصي را دارند اما معلوم نيست چه کساني تصميم مي گيرند تا مربي بومي را از شهر فراري بدهند

 

مسعود اقبالي درفوتبال ايران شخصيت بزرگي است او مدرس 99 درصد مربيان فوتبال بوده است . حالا بايد بيايد بنشيند روي نيمکت سپيدرود و دستيار شاگرد خودش شود . بارک الله به رسول خطيبي و خداداد عزيزي که لااقل از اين پيرمرد بازنشسته آموزش و پرورش غافل نيستند تا خانه بنشيند . يک زماني رسول او را به تراکتور دعوت کرد و اينروزها هر چند مختصر با خداداد در سپيدرود بود . در فوتبالي که مربي منشوري  رقم ميلياردي پيدا مي کند . پير مرد داستان ما به بيست ميليون هم راضي است البته اگر همين رقم را هم بدهند و مسخره بازي در نياورند .  جايگاه مدرس بخوبي در فوتبال ما تعريف نشده

 

رشت براي خودش دکتر دارد .

سپيدروديها در شهر خودشان مربيان شاخصي را دارند اما معلوم نيست چه کساني تصميم مي گيرند تا مربي بومي را از شهر فراري بدهند براي مثال يکي مثل محسن نصر که اينک دکترا گرفته و مدرس فوتبال است و در ليگ برتر هم بازي کرده هيچوقت اجازه پيدا نکرده تا به تيم شهر خود خدمت کند هميشه تا دقيقه نود براي انتخاب مربي نام او اول مي ايد اما در ادامه دلالان نام ديگري را به اين باشگاه تحميل مي کنند . خداداد اگر مربي خوبي بود همان در شهر خودش  دو تيم بود تا کار کند چرا باشگاههاي مشهدي به او اعتماد نمي کنند .

خداداد مي ماند يا مي رود

کاري به اين نداريم که خدادا د مي رود يا مي ماند چون در اين فوتبال احساسي و نمايشي مربي صبح استعفا مي دهد و شام با مدير باشگاه  آبگوشت تيليت مي کند . اما فني تر بايد خداد اد به اين سوال پاسخ بدهد تيمش 10 گل در سه بازي دريافت کرده . که اگر يک گل آفسايد باشد و گل اين هفته گسترش را هم شوت از راه دور  در نظر بگيريم . الباقي گلها از داخل باکس شش قدم سپيدرود  زده شده . لطفا خداداد و استاد اقبالي به هواداران سپيدرود توضيح بدهند چرا تيم سپيدرود در بازي اول نقاط ضعفش شناسايي و ترميم نشد چرا اين تيم در رهبري خط دفاعي مشکل دارد و چرا هاي فراوان ديگر که اگر گفته شود به حل مسئله کمک مي کند .

بيا جانم را بگير اما فوتبال نه !

اقاي خداداد اگر توانايي اين را داري بعد از بازي در شهر رشت قدم بزن و هيجانات مردم را ببين تا چند روز همه از بازي گذشته حرف مي زنند . فوتبال براي رشت يک پديده دوست داشتني است . اين تيم را نابود نکنيد . همين که در گفتگوي بعد بازي گفتيد تيم تا دقيق 85 تواناي بدني دارد . پالس هايي را ارسال کرديد که از علم روز فوتبال فاصله گرفته ايد . برادر از دقيقه 70 به بعد کنترل توان بدني تيم با مربي است و تعويض ها نيز سوپاپي براي اطمينان ، بگذريم . اميد به خدا اين تيم جان بگيرد و دل صيادان شمالي را خوشحال کند ..  

ارسال در: شنبه 20 مرداد ساعت 10:32 (1397/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن