استقلال 3 - تراکتور 0
شماره خبر : 147330
استقلال در هفته سوم ليگ برتر موفق شد با يک پيروزي قاطع مقابل تراکتورسازي دوباره به ليگ بازگشته و هوادارانش را اميدوار کند.

به گزارش روزنامه نود ، تيم‌هاي استقلال و تراکتورسازي تبريز در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال از ساعت 20:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 3 بر صفر به سود استقلال خاتمه يافت. شاگردان شفر با کسب اين پيروزي به اولين برد فصل خود در ليگ هجدهم رسيدند و با 5 امتياز به رده چهارم جدول صعود کردند. تراکتورسازي نيز با 2 امتياز در رده پانزدهم جدول ايستاد. (خلاصه ديدار استقلال - تراکتورسازي)

گل‌هاي اين بازي توسط علي عبدالله‌زاده (13 -گل به خودي)، مرتضي تبريزي (28) و فرشيد اسماعيلي (52) وارد دروازه تراکتورسازي شد.

ترکيب استقلال:سيدمهدي رحمتي، فرشاد محمدي‌مهر، آرمين سهرابيان، پژمان منتظري، ميلاد زکي‌پور، علي کريمي، فرشيد باقري، فرشيد اسماعيلي (مارکوس نيوماير - 81)، وريا غفوري (الحاجي گرو - 55)، مرتضي تبريزي و روح‌الله باقري (خسرو حيدري - 73).

ترکيب تراکتورسازي:محسن فروزان، محمد طيبي، علي عبدالله‌زاده، محمد اهل‌شاخه، دانيال اسماعيلي‌فر، رضا شربتي، مسعود شجاعي (علي طاهران - 56)، عليرضا نقي‌زاده، اشکان دژاگه، هري فوريستر(سوگيتا - 50) و آنتوني استوکس.

سوت آغاز اين بازي را سيدمهدي سيدعلي داور مسابقه از ساعت 20:30 به صدا درآورد. داور مسابقه در اين بازي زکي‌پور و عبدالله‌زاده را با کارت زرد جريمه کرد.

نيمه اول
دقيقه 2:
ارسال خطرناک فرشيد اسماعيلي از روي نقطه کرنر را محسن فروزان از روي خط دروازه تراکتورسازي بيرون کشيد.

دقيقه 13: ارسال روح‌الله باقري پشت مدافعان تراکتورسازي براي مرتضي تبريزي با اشتباه علي عبدالله‌زاده در دور کردن توپ مواجه شد تا دروازه محسن فروزان در غافلگيري و با گل به خودي باز شود.

دقيقه 15: آنتوني استوکس در حمله‌اي که به سمت دروازه استقلال داشت، در زاويه‌اي نامناسب ضربه‌اي کم جان به سمت دروازه آبي‌پوشان زد که رحمتي به راحتي موفق به مهار توپ شد.

دقيقه 18: شوت سرکش دانيال اسماعيلي‌فر به سمت دروازه استقلال، پس از واکنش رحمتي و برخورد به تير دروازه، به کرنر رفت.

دقيقه 28: اشتباه محمد اهل‌شاخه در دفع توپ باعث شد فرشيد اسماعيلي توپ را در اختيار بگيرد و با پاس پشت پا براي مرتضي تبريزي گل دوم استقلال را ساخت. بدين ترتيب تبريزي در اولين بازي‌ براي استقلال اولين گلش را برابر يک تيم تبريزي گل زد.

دقيقه 32: علي کريمي در محوطه جريمه تراکتورسازي موقعيت مناسبي داشت که گل سوم استقلال را وارد دروازه فروزان کند، اما توپ او به بيرون رفت.

دقيقه 38: ضد حمله استقلالي‌ها با پاس مرتضي تبريزي براي وريا غفوري تبديل به موقعيت خطرناکي شد. دريبل دو طرفه غفوري در محوطه جريمه به روح‌الله باقري رسيد که ضربه اين بازيکن هم به اوت رفت، هرچند غفوري معتقد بود روي او خطاي پنالتي صورت گرفته است.

دقيقه 2+45: ارسال وريا غفوري روي دروازه تراکتورسازي با ضربه سر روح‌الله باقري همراه شد که محسن فروزان با اثرگذاري روي توپ مانع باز شدن دروازه‌اش شد.

نيمه دوم
دقيقه 46:
مرتضي تبريزي از روي ارسالي که انجام شده بود، ضربه سري را به سمت دروازه تراکتورسازي روانه کرد که فروزان توپ را در آغوش گرفت.

دقيقه 52: مسعود شجاعي مقابل محوطه جريمه تراکتورسازي اقدام به انجام حرکات تکنيکي کرد که استقلالي‌ها موفق شدند توپ او را گرفته و در نهايت فرشيد اسماعيلي با شوتي از پشت محوطه جريمه گل سوم استقلال را به ثمر رساند.

دقيقه 57: شوت علي طاهران به سمت دروازه استقلال پس از برخورد به مدافعان اين تيم راهي کرنر شد.

دقيقه 59: شوتي ديگر به سمت دروازه استقلال روانه شد که مهدي رحمتي در دو مرحله موفق شد توپ را مهار کند.

دقيقه 62: توپ ارسالي روي دروازه تراکتورسازي پيش از رسيدن به روح‌الله باقري توسط محمد اهل شاخه به کرنر رفت.

دقيقه 76: استوکس در محوطه جريمه استقلال به سمت دروازه چرخيد و ضربه‌اي روانه کرد که مدافعان استقلال توپ را راهي اوت کردند.

دقيقه 85: پاس اشکان دژاگه به سوگيتا پس از حرکات تکنيکي‌اش حاصلي براي تراکتورسازي نداشت، چراکه سوگيتا توپ را با بي دقتي به بيرون زد.

دقيقه 88: مرتضي تبريزي پشت مدافعان تراکتورسازي فرار کرد که فروزان توانست ضربه نهايي او را راهي کرنر کند.

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 22:42 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن