عکس/ شب تلخ فوتبال ايران
شماره خبر : 147317
در حاشيه ديدار استقلال خوزستان و پرسپوليس در هفته سوم ليگ برتر هواداران خوزستاني با خشم فراوان وارد ورزشگاه شدند و در نتيجه اتفاقات تلخي در جريان اين بازي رقم خورد.

به گزارش سايت رسمي روزنامه نود ، يکي از رقابت هاي حساس در اولين روزهاي ليگ برتر که مي توانست سرشار از هيجان و شادي براي تماشاگران و دوستداران دو تيم استقلال اهواز و پرسپوليس باشد متاسفانه به صحنه خشونت تبديل شد و نه تنها براي آبي هاي اهواز و سرخپوشان تهران بلکه براي همه ايراني هاي عاشق فوتبال خاطره اي تلخ را رقم زددر بازي امروز دو تيم حاشيه هاي تلخ و ترسناک به معناي واقعي بر متن رقابت و مسابقه غلبه کرد و همه چيز از جمله نتيجه بازي به تحت الشعاع سنگ پراني ها و سرهاي شکسته و صورت هاي خونين قرار گرفت .
از همان دقايق آغازين بازي استقلال خوزستان و پرسپوليس خشونت بر روي سکوها کاملا محسوس بود و عليرغم تکذيب هاي مکرر نريموسي، گزارشگر اين ديدار در صحنه هايي شاهد جنجال هايي بر روي سکوها بوديم.
اين درگيري ها در بين دو نيمه به اوج خود رسيد و سنگ پراني هاي تماشاگران باعث صدمه ديدن و خونريزي تماشاگراني از دو تيم گرديد. تا به اين لحظه سر سه پرسپوليسي و دو استقلالي به دليل سنگ پراني هاي مکرر تماشاگر نماهاي دو تيم شکسته است و صحنه هاي ناراحت کننده اي را به همراه داشته است

 

@navaddaily

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 11:28 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن