دليل محروميت کعبي
شماره خبر : 147203
مدافع سپيدرود گفت: روحم از اين محروميت خبر ندارد و تا اين لحظه هيچ حکم و نامه‌اي به دستم نرسيده و اين موضوع را از طريق خبرگزاري فارس (اينجا) متوجه شدم.

 

 

 
 

به گزارش سايت روزنامه نود ، حسين کعبي با اظهار بي‌اطلاعي از دليل محروميتش اظهار کرد: روحم از اين محروميت خبر ندارد و تا اين لحظه هيچ حکم و نامه‌اي به دستم نرسيده و اين موضوع را از طريق خبرگزاري فارس (اينجا) متوجه شدم.

وي با اشاره به اينکه گمان مي‌کند اين مشکل به دليل خالکوبي باشد بيان کرد: اگر اين موضوع صحت داشته باشد، نصف بيشتر بازيکنان ليگ برتر بايد محروم شوند، کميته اخلاق با من اين‌طور برخورد مي‌کند با بازيکناني نظير اشکان دژاگه چه مي‌کند!

مدافع سپيدرود بابيان اينکه هيچ سوءسابقه‌اي در فوتبال کشورمان ندارد افزود: در پنج سال اخير، دو فصل دور از فوتبال بوده‌ام و در سه فصل اخير در خدمت سپيدرود هستم و يکي از بي حاشيه‌ترين دوران فوتبالي خود را سپري مي‌کنم.

 

وي با اشاره به پيگيري تمرينات سپيدرود در تهران پيش از بازي هفته سوم مقابل ماشين‌سازي شهريار گفت: دو هفته از آغاز ليگ گذشته است و فرصت زيادي براي جبران داريم، سپيدرود بسيار ديرتر از ساير تيم‌هاي ليگ برتري تمرينات خود را آغاز کرده و نياز به زمان دارد.کعبي با اشاره به اينکه تا زماني که حکم محروميت به وي ابلاغ نشود به فدراسيون نمي‌رود تصريح کرد: در بازي مقابل سپاهان نيز مشکلي نداشتم و هر چه فکر مي‌کنم دليل اين محروميت را پيدا نمي‌کنم.

ارسال در: يکشنبه 14 مرداد ساعت 00:42 (1397/5/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن