بمب نقل و انتقالات ترکيد
شماره خبر : 147188
مرتضي تبريزي ، استقلالي شد

آرزوهاي بزرگ تبريزي در استقلال
سرانجام بعد از کش و قوسهاي فراوان بمب نقل وانتقالات ليگ هجدهم با انتقال مرتضي تبريزي به تيم استقلال تهران ترکيد و مهاجم قهار و گلزن سابق ذوبي ها به نوعي جاي مامه تيمام را در تيم آبيهاي پايتخت گرفت . مهاجم جديدالورود آبي پوشان ، در تيم جديداش آرزوهاي بزرگي در سر مي پروراند . وي که با چشماني اشکبار از تيم سابقش جداشد بعد از کلي چک و چونه پاسخگوي سوالاتمان شد .


حس خوبي دارم
به گزارش خبرنگار سايت روزنامه نود (سعيد واعظ از اصفهان ) ، از اينکه به تيم بزرگي مانند استقلال پيوستم واقعا حس خوبي دارم . هرچند در تيم ذوب آهن هم در طي اين 5 سال راحت بودم . ذوب آن ، يکي از تيمهاي با ريشه و پر افتخار فوتبال ايران است . استقلال تيم پر طرفداري است و نيازي به تعريف و تمجيد ندارد . اميدوارم بتوانم در استقلال مثمر ثمر واقع شوم و خواسته هاي کادرفني و بحق هواداران را جامه عمل بپوشانم . هرچند با خروج مامه تيمام انتظارات از من زياد است . اما ، همه تلاشم را براي سربلندي تيم استقلال خواهم کرد .
تلاش مي کنم تا ...
يکي از انتظارات فراوان از من در تيم استقلال گلزني است . همانطور که گفتم ؛ تلاش خواهم کرد تا رابطه خوبي با ديگر هم تيمي ها و هوادران برقرار کنم تا از لحاظ روحي رواني شارژ شوم و در بعد فني نيز در زمين فرامين کادر فني و بخصوص وينفرد شفر را اجرا ء کنم . انشاا... ، بتوانم آقاي گلي ليگ هجدهم را به دست بياورم . هر چند کارسختي است ، اما ، غير ممکن هم نيست .
فوتبال حرفه اي است
انتقال تبريزي به تيم استقلال رقمي حدود چهارميليار تومان براي آبيهاي پايتخت نشين آب خورد، ( يک ميليارد و هشتصد ميليون تومان براي ذوب آهن و دو ميليارد و دويست ميليون تومان هم نصيب مرتضي تبريزي )  که وي در اين خصوص گفت ؛ ببيند ، در فوتبال حرفه اي زوم کردن روي رقم اين مبالغ خيلي چيز تازه اي نيست . بازيکنان ايراني نسبت به ديگر کشورها دريافتي ناچيزي دارند . فوتبال اروپا يا همين کشورهاي حوزه خليج فارس را بنگريد . اصلا ، مبلغ قراردادهايشان با بازيکنان ليگ برتر قابل قياس نيست . فوتبال در اقصي نقاط جهان بصورت حرفه اي دنبال مي شود .
تلخ ترين روز زندگي ام بود
مرتضي تبريزي، بازيکن جديد تيم فوتبال استقلال که به تازگي از ذوب‌آهن جدا شده تا آبي‌پوش شود پس از پايان ديدار اين دو تيم(ذوب و استقلال ) که با نتيجه تساوي ? - ? خاتمه يافت، اظهار داشت: واقعاً سخت‌ترين روز زندگي‌ام بود و سخت بود که از ذوب‌آهن دل بکنم. من اينجا خاطرات خوبي داشتم و جوان بودم که به اينجا آمدم و بايد از مربيانم تشکر کنم.
وي ادامه داد: تلاش کردم به جايگاهم برسم و فکر مي‌کنم به جايگاهي رسيدم و وقت جدايي بود تا به استقلال بروم و روزهاي جديدي را تجربه کنم. هيچ وقت ذوب‌آهن را فراموش نمي‌کنم و اميدوارم بتوانم براي استقلال هم موثر باشم و قهرماني را با اين تيم جشن بگيرم .
حرف و حديث ها فراوان است
تبريزي در خصوص اينکه رفتن به استقلال پيش از ديدار ذوب‌آهن مقابل اين تيم حرف و حديث به دنبال دارد و از اين حاشيه‌ها نمي‌ترسد، گفت: بالاخره حاشيه زياد است و حرف و حديث هميشه هست. خودم دوست داشتم اين فصل از ذوب‌آهن بروم و لژيونر شوم و هميشه دوست داشتم خارج از کشور بازي کنم، اما اين فصل هم اين اتفاق رخ نداد. در نهايت جدايي‌ام به الان کشيد تا به استقلال بروم. با اين حال خودم دوست داشتم اين بازي در زمين باشم، چه براي استقلال و چه براي ذوب آهن و بيرون بودن برايم سخت بود.
نمي دانم مي دانست
مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال در واکنش به اين مسئله که آيا به اميد نمازي حق مي‌دهد که از دست او ناراحت باشد، خاطرنشان کرد: نمي‌دانم آقاي نمازي مي‌دانست مي‌خواهم جدا شوم يا نه، اما اول فصل گفته بود که تا زماني که بازيکن ذوب‌آهن باشم بازي خواهم کرد. نمي‌دانم قطعي مي‌دانست جدا مي‌شوم يا نه.
تبريزي در خصوص اينکه از ذوب‌آهن راهي تيمي شده که هواداران زيادي دارد و به همين شکل حاشيه‌هايش نيز زياد است، گفت: بالاخره بازي کردن در تيم بزرگي مثل استقلال خيلي سخت است و من هم تمام تلاشم را مي‌کنم براي اين تيم موثر باشم. استقلال تيم بزرگي است که هواداران بزرگي هم دارد و انتظارات نيز بالاست. در اين تيم تمام تلاشم را مي‌کنم که مفيد باشم و با تمام وجود بازي کنم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانيم اين فصل نتيجه خوبي بگيريم .
صحبت پاياني
از مسئولان باشگاه ذوب آهن و همه هم تيمي هايم تشکر و براي آنها آرزوي موفقيت مي کنم. اميدوارم بتوانم براي استقلال مفيد باشم. از هواداران استقلال هم مي خواهم ما را دعا کنند تا در ادامه راه کمک حال تيم باشم زيرا اهداف بزرگي با استقلال در سر دارم .

ارسال در: شنبه 13 مرداد ساعت 14:37 (1397/5/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن