قلعه‌نويي: حيف است خدادادها و کريمي‌ها در فوتبال نباشند
شماره خبر : 147161
سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت:حيف است امثال خداداد عزيزي و علي کريمي که افراد روشني هستند و متصل به جايي نيستند در اين فوتبال نباشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري روزنامه نود ، امير قلعه‌نويي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل سپيدرود رشت گفت: عرض ادب مي‌کنم به شهر مادري‌ام. خيلي خوشحالم سپيدورد در ليگ برتر باقي ماند. سپيدرود کادر بسيار خوبي دارد و حيف است امثال خداداد و کريمي‌ که افراد روشني هستند و متصل به جايي نيستند در اين فوتبال نباشند. اميدوارم کريمي هم زودتر به فوتبال برگردد. اينها هم جوان هستند و هم با دانش.

وي ادامه داد: بازي سپيدرود را آناليز کرده‌ايم، اين تيم برنامه دارد، اما از نظر بدني کمي مشکل دارند. اميدوارم فردا بازي تماشاگر پسندي را از دو تيم شاهد باشيم. من خيلي هم خوشحالم که بازي ما مقابل سپيدرود با حضور هواداران برگزار خواهد شد. ما را هفته پيش از حضور تماشاگران محروم کردند که هيچ جاي دنيا اين اتفاق نمي‌افتد. بازي هفته گذشته ما مقابل صنعت نفت تاکتيکي و جاندار بود،‌ اما به دليل اينکه تماشاگري در ورزشگاه حضور نداشت،‌ خيلي بي‌روح بود. اميدوارم فردا بازي خوبي باشد و بچه‌ها فرمان‌هاي ما را در زمين انجام دهند، بازهم مي‌گويم، اميدوارم هر چه زودتر مشکلات سپيدرود برطرف شود. اين تيم هواداران زيادي دارد که پشتيبان اصلي تيم‌شان هستند و سپيدرود هر جا بوده‌ آن را تنها نگذاشتند. اين سرمايه خوبي براي سپيدرود است و بابت آن تبريک مي‌گويم.

ارسال در: پنجشنبه 11 مرداد ساعت 18:42 (1397/5/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن