پيرواني: دژاگه تمايل به بازي در اروپا را دارد
شماره خبر : 146869
مربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: 2 گزينه خارجي در پست هافبک در نظر داريم که يکي از آنها آفريقايي است و به زودي به جمع بندي نهايي مي رسيم.

به گزارش افکارنيوز، امير حسين پيرواني مربي تيم فوتبال تراکتورسازي درباره اينکه يک بازيکن آفريقايي در ليست خريد اين باشگاه قرار دارد، اظهار کرد: بله 2 گزينه خارجي در پست هافبک درنظر داريم  که يکي از آنها مليت آفريقايي دارد و براي جذب سومين بازيکن خارجي خود به زودي به جمع بندي نهايي مي رسيم. همچنين زمان کافي براي جذب بازيکنان مدنظر خود داريم و ليست خود را تا پايان هفته بعد تکميل مي کنيم. 

 

بازيکنان خوب خارجي از ليگ هاي معتبر اروپايي جذب کرديم 

 

او ادامه داد: فلسفه باشگاه تراکتورسازي اين است که بازيکنان خوب خارجي از ليگ هاي معتبر اروپايي جذب کند که تاکنون به ليگ برتر کشورمان نيامدند و کميته فني باشگاه موشکافه و ريزبينانه کارنامه بازيکنان خارجي را بررسي مي کند تا بازيکنان خوب از لحاظ فني و جسماني به خدمت بگيريم. 

پيرواني درباره اينکه بازيکنان خارجي باکيفيت کمتري در ليگ ايران حضور داشتند، گفت: به طور حتم بازيکنان خارجي که امسال به ترکيب تيم تراکتورسازي اضافه شدند از لحاظ فني تاثير گذار خواهند بود. 

مربي تيم تراکتورسازي درباره پيشنهاد به اشکان دژاگه بيان کرد: صحبتهاي لازم با دژاگه صورت گرفته است اما او تمايل دارد که در اروپا بازي کند و بعيد است به تيم ما بپيوندد.

توشاک همه بازيکنان جذب شده را تاييد کرد 

او درباره اينکه 2 بازيکن داخلي جذب شده مورد پسند توشاک قرار نگرفتند، گفت: اين موضوع صحت ندارد و خوشبختانه توشاک سرمربي تيم تراکتورسازي همه بازيکنان جذب شده را تاييد کرده است و مشکل خاصي نيست. به هر حال  توشاک تفکرات خاص خود را دارد وبازيکنان مطابق تاکنيک اين سرمربي جذب مي شوند. 

حداکثر استفاده را از اردوي ترکيه کرديم 

پيرواني درباره ارزيابي اش از اردوي ترکيه بيان کرد: اردوي خوبي در ترکيه برگزار کرديم و بحث هماهنگي بازيکنان، مرور تاکنيک ها، تمرينات بدنسازي و برگزاري بازي هاي تدارکاتي با تيم هاي خوب جزء برنامه هايمان در اين اردو بود و حداکثر استفاده را از اردوي ترکيه کرديم. 

مربي تيم فوتبال تراکتورسازي درباره تاثير اردوي ترکيه در آماده سازي اين تيم در ليگ هجدهم گفت: به طور حنم اين اردو براي آمادگي و هماهنگ شدن بازيکنان براي فصل جديد تاثير گذار است و بازيکنان با تاکنيک مدنظر توشاک در بازي هاي تدارکاتي شناخت پيدا کردند. 

او درباره برنامه تراکتورسازي براي فصل هجدهم تصريح کرد: تيم تراکتورسازي فصل گذشته از پنجره نقل و انتقالات محروم بود و چند بازيکن خوب هم از دست داده است اما تاکنون بازيکنان خوبي جذب کرديم و زمان لازم هم براي هماهنگي بازيکنان با يکديگر ار داشتيم و به يک هارموني خوبي دست يافتيم. 

پيرواني در پايان درباره نخستين بازي تراکتورسازي برابر تيم نفت مسجد سليمان در ليگ هجدهم خاطر نشان کرد: بازي سختي برابر نفت مسجد سليمان پيش رو داريم که همه تلاش خود را مي کنيم که با همه داشته هايمان به مصاف حريف خود برويم و گام اول را با کسب نتيجه خوب محکم برداريم.

@navaddaily

ارسال در: جمعه 29 تير ساعت 23:02 (1397/4/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن