جپاروف با اين شرط حسابي رضا افتخاري را متعجب کرد!
شماره خبر : 146856
سرور جپاروف بازيکن 34 ساله ازبکستاني با وجود اين که برخي رسانه هاي داخلي اين کشور مدعي شده بودند در تابستان از دنياي فوتبال خداحافظي و با اعلام بازنشستگي رسما وارد عرصه مربيگري خواهد شد نه تنها اين تصميم را نداشت بلکه با پيشنهادي که به استقلالي ها براي تمديد قرارداد ارائه داد نشان داد مي خواهد تا 1400 به فوتبال حرفه اي خود ادامه دهد.

 

رضا افتخاري مديرعامل مستعفي در گفتگوي جنجالي خود بعد از کنار رفتن از استقلال تمامي گمانه زني ها و شايعات پيرامون خواسته هاي ستاره ازبک را تاييد کرد و گفت:

« جپاروف با 34 سال خواستار امضاي قراردادي سه ساله با رقم 400 هزار دلار شد. به او گفتم با اين شرايط سني که داري سه سال ديگر بايد با عصا براي ما بازي کني آن هم با سالي 400 هزار دلار هزينه!».

به گزارش سايت رسمي روزنامه نود ، اين صحبت هاي افتخاري در حالي پرده از اتفاقات پشت پرده پيرامون تمديد قرارداد بازيکن پا به سن گذاشته ازبکستاني برداشت که با نگاهي به شرايط سني همين طور خواسته هاي مالي و هزينه هايي که حفظ جپاروف در تيم و اسکان با خانواده اش در تهران داشت ثابت مي کرد سرمايه گذاري روي او اصلا تصميمي منطقي نيست از همين رو هيات مديره باشگاه ديروز در نشست خود تصميم گرفت اگر جپاروف حاضر به تمديد قرارداد يکساله با نصف مبلغ پيشنهادي نشد عملا قيد ادامه همکاري با اين بازيکن ازبکستاني را بزند و به سراغ ديگر گزينه سرمربي آلماني يعني نوير برود.

حال بايد منتظر ماند و ديد در مذاکرات امروز جپاروف با استقلالي ها که اين بار به جاي افتخاري پاي فتحي سرپرست موقت باشگاه در ميان است اين بازيکن ازبک از خواسته هاي غيرمنطقي خود کوتاه مي آيد يا بالاجبار راهي کشورش مي شود تا سال هاي پاياني را در باشگاه هاي ازبک دنبال کند. فتحي که ديروز در اولين اظهار نظرش مدعي شد اولويتش حفظ جپاروف به همراه تيام است امروز قطعا مذاکرات طولاني با ستاره ازبک خواهد داشت گرچه با اولتيماتوم هيات مديره به نظر مي رسد که جپاروف بايد حسابي کوتاه بيايد چون در غير اين صورت استقلال قراردادي نمي بندد.


@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 28 تير ساعت 14:52 (1397/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن