هيچ‌ کس قيد 8 ميليارد را به خاطر استقلال نمي‌زند!
شماره خبر : 146834
سياوش اکبرپور مهاجم اسبق استقلال هم جزو آن دسته از پيشکسوتان اين باشگاه است که عملکرد مديران استقلال را مورد نقد قرار مي‌دهد.

به گزارش روزنامه نود ، او در مورد جدايي ستاره‌هاي استقلال حرف‌هايش را اين‌گونه آغاز مي‌کند: من دو سال پيش در اين مورد صحبت کرده بودم ولي الان آقايان يادشان افتاده که به فکر تمديد قرارداد بازيکنان باشند. مديران استقلال فقط دوست دارند عکس بگيرند و اتفاقاً اين کار را هم در اين چند سال خوب انجام دادند. من فکر مي‌کنم با ادامه اين وضعيت هواداران استقلال باز هم بايد چند سال منتظر باشند تا اين تيم قهرمان ليگ برتر شود. واقعاً من بازيکناني که استقلال به خدمت گرفته را نمي‌شناسم اين در حالي است که ليگ برتر را دنبال مي‌کنم و سال گذشته هم چند ماه در ليگ برتر مربيگري کردم.

اکبرپور نگاهي به گذشته مي‌اندازد و در ادامه حرف‌هايش مي‌گويد: 8 سال براي استقلال زحمت کشيدم و خيلي راحت اين تيم من را کنار گذاشت. خيلي از باشگاه‌ها در مورد بازيکنان چنين رفتاري را انجام مي‌دهند و طبيعتاً بازيکنان هم به اين مسئله توجه مي‌کنند و آينده را در نظر مي‌گيرند. وقتي بازيکني پيشنهاد يک ميليون دلاري دارد طبيعتاً 8 ميليارد را رها نمي‌کند تا به يک ميليارد و نيم استقلال بچسبد. هواداران استقلال بايد خودشان را جاي اميد ابراهيمي بگذارند، او پيشنهاد خوبي داشت و تصميم به جدايي گرفت.

اکبرپور در مورد اينکه آيا استقلال مي‌تواند قهرمان شود؟ مي‌گويد: اگر باشگاه دنبال قهرماني بود بايد تمامي بازيکنان را حفظ مي‌کرد و با جذب بازيکنان جديد نقاط ضعف خود را پوشش مي‌داد. الان استقلال در آسيا شرايط حساسي دارد و معلوم نيست چه خواهد شد. اگر بازيکني مثل تيام از ابتداي فصل گذشته در استقلال حضور داشت اين تيم قهرمان مي‌شد. به جاي اينکه به اين چيز‌ها رسيدگي شود براي خودشان با «پندارتايم» تبليغ کردند و هيچ‌کس به فکر استقلال نيست.

اکبرپور در پايان، حرف‌هاي جالبي مي‌زند: من نمي‌دانم چرا استقلال با اين شرايط و جايگاه نمي‌تواند بازيکن بگيرد ولي تيم رقيب با وجود آنکه محروم است 5 بازيکن به خدمت گرفته است. من را مديرعامل استقلال کنند تا همين حالا بازيکنان تاپ ليگ برتر را جذب کنم. اگر مديران استقلال نمي‌توانند تيم را اداره کنند بهتر است بروند.

@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 27 تير ساعت 16:35 (1397/4/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن